Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit több, mint 1 éve ismertem meg. Nekem már akkor is nagyon tetszett. Nagyon sokat chateltünk, találkoztunk, minden tök jó volt. Vonzódtunk is egymáshoz, de végül nem fordult komolyabbra a dolog, mert mindkettőnknek sok gondja volt, meg úgy volt, hogy elköltözik messzire. Végül nem költözött el.

Több, mint fél évig nem beszéltünk egyáltalán, de néhány napja feltűnt a színen, és írt nekem. Beszélgettünk kicsit, és azt vettem észre, hogy még mindig fontos nekem. Kb. ugyanúgy elbeszélgettünk, mint anno. Ugyanazok a szófordulatok, szóhasználatok. Bár sokáig egyáltalán nem beszéltünk, úgy köszönt el, hogy majd még beszélünk és hogy puszil.


Nem tudom mire véljem ezt az egészet. Nekem sajnos még mindig tetszik ez a srác, de nem tudom, mit csináljak. Írjak neki én is, vagy ha már úgy is azt írta, hogy majd beszélünk még, akkor várjam, hogy ő jelentkezzen?

Mi a véleményetek? Mit tanácsoltok?

18/L


2013. dec. 29. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy várd ki míg ő keres.
2013. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el h menjetek el valahová. Kettesben.
2013. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én megvárnám míg ő keres.
2013. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végül is, ha szeretne valamit komolyabban, keres majd ő, igaz?

Én is így gondolom, hogy nem nekem kellene kezdeményezni, de azért azt sem akarom, hogy legyen a vége, hogy én nem érdeklődöm stb.

2013. dec. 29. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!