Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg jól lehet ismerkedni...

Tényleg jól lehet ismerkedni könyvtárba?

Figyelt kérdés
Lányok titeket nem zavar ha könyvesboltba/könyvtárba oda mennek hozzátok?
2013. dec. 29. 15:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a helyesírásomra célzó meg jegyzéseket.
2013. dec. 29. 16:09
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
11! Megjegyzés egy szó.
2013. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit csinál az illető. Aki láthatóan tanul, dolgozik, azt hagyd békén. Aki csak olvasgat, annál lehet próbálkozni.

Bár én már ismerkedtem tanulás közben is, felváltva jártunk ki cigizni, közben a másik figyelt a holminkra :)

2013. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. dec. 29. 16:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát az írásodról nem igazán tükrözôdik, hogy sokat járnál könyvtárba.:)


Szerintem nem a legjobb ötlet ott ismerkedni, mivel általában bele vannak mélyedve a lányok a könyvek keresésébe és ezzel megzavarnád ôket.


Egy könyvtári szabály szerint pedig nem lehet hangoskodni könyvtárban. Mondjuk szerintem édesen is kijöhet egy srác abból, ha kedvesen, suttogva megszólít egy szimpatikus srác.


Ott könnyen lehet beszédtémát találni.

Például látod, hogy a krimiknél nézelôdik. Akkor meg is kérheted, hogy ajánljon valamit, esetleg beszélgetést kezdeményezhetsz egy íróról, de persze sok más téma eszedbe juthat.


Sok sikert hozzá!c:

2013. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!