Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kivel fogtok petárdát durrogta...

Kivel fogtok petárdát durrogtatni lányok szilveszterkor? :-)

Figyelt kérdés
van pár darab, durranthatnánk együtt :-D
2013. dec. 29. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Remélem leviszi a kezed az egyik abból a pár darabból! Tiszta szívemből kívánom! Buék!
2013. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 vyrob válasza:
ha ilyet kivánsz egy embertársadnak bizony nem vagy az utcára való ember téged kezeltetni kéne ha ennyire zavar ez a dolog :)
2014. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De azt is kellene, aki ezt élvezi! Valahogy jobban utcára valónak érzem magam, mint ezeket a degenerált, aberrált mutánsokat.
2014. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 vyrob válasza:
52%
mutánsok pajtás ez mitől mutánság én is petárdáztam de ott ahól senki nem volt se kutya sem ember .ne magadból induj ki :)mindenkinek más dolog jön be .te is élvezhetsz olyan dolgokat ami nekem nem mond semmit :)ilyen dolgot meg tényleg nem kivánunk senkinek mi lenne ha lenne egy ismerősöd nagyon jóba lennétek és letépné a kezéd mert azt mondanád hogy minden petárdásnak szakadna le és vele is megtörténne hogy éreznéd magad kiváncsiságból ?
2014. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem magamból indulok ki (soha nem petárdáztam még, és nem is fogok erre egy forintot se költeni az életben)

Nincs olyan ismerősöm vagy barátom, családtagom aki petárdázik.Valahogy egyiket sem érdekelte soha. Igy erről nem tudok nyilatkozni.

Az, hogy Te normális vagy és odafigyelsz arra, hogy senkit ne zavarjál vele, még nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen. Sőt! A legtöbben nem ilyenek. (különben, most ez nem lenne téma.)

Elég fura, hogy valaki "pajtás"-nak nevez, annak ellenére, hogy nem tudja férfi, vagy nő vagyok-e, és azt sem, hogy hányadik évemet taposom. De majd próbálok hozzászokni, igaz még sose mondták ezt nekem. Nem tudom másoknak milyennek tűnök, így arc nélkül csak az irásaim alapján, de aki vadidegenet pajtásoz... hát a fejemben már van egy kép róla.

Az irásaimra visszatérve. A kérdezőtől bocsánatot kérek. Általában nem szoktam csúnyán "beszélni", még akkor sem ha mérges vagyok,vagy sértegetnek. Mindig próbálok a lehető legnormálisabban tisztelettel írni. Van persze, hogy teljesen felesleges, mert tizenéves gyerekek küldenek el a .....anyámba. (Amit persze a szemembe sose mernének.) Most én is ezt "játszottam". Provokáltam. Be is jött. Sorry.

Ettől függetlenül meg van a véleményem a senkire és semmire tekitet nélkül durrangatókról.

2014. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 vyrob válasza:
bocs hogy le pajtásoztalak én 20 vagyok igen én kivétel vagyok sok paraszt van de nevelni kéne és nem tiltani itt egy eset goggliba nézd meg trencséni diákok iskola időben petárdázhattak rendőri felügyelettel és elmondták a diákoknak hogy hogy kell használni az eszközöket felvilágositás és nem tiltás van ott szakszerü használat is kialakult ott :) a kérdezővel kapcsolatban tényleg ahogy mondtad nem kelet volna igy felkapnod a vizet lehet ő is normálisan használja igy senkiről nem alkotunk vélemyényt hogy ne ismernéd az iletőt ahelyett hogy tisztaszivedből kivántad tépje le az ő kezét egy petárda irhatál volna neki privátban és elmondta volna hogy hól szokta dobálni stb :)
2014. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 vyrob válasza:
nálunk ez olyan mint a haver ember öcsi ez a pajtás szó nem rossz indulatból pajtásoztalak le .mindegy hogy idegen vagy engem is le öcsiztek haveroztak meg még mást is szerintem ez nem gond viszont aban igazad van nem gondoltam végig a koros s nemedet sem :) de a mondás ideillik ne itélj első látásra lehet hogy a kérdésiró is tök normálisan használja és nem dobál vele senkit :)
2014. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!