Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A duci lányoknak nincs esélyük...

A duci lányoknak nincs esélyük egy boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Itt olyan sokan akarnak ismerkedni meg minden, de élőben is ezt gondolják vagy csak itt arcoskodnak az ilyen fiúk?

2013. dec. 28. 14:02
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Tinikorban nehezebb a husisabb lányoknak, aztán 20-25 körül megfordul, a férfiak is rajönnek, hogy vonzóbbak azok a csajok akik formásak. Szerintem 80-85 kgosan is simán tud szexi lenni :) De lelkileg ne sanyargasd magad az a legfontosabb, mert aki elfogadja magát abból sugárzik a magabiztosság és úgyis talál párt magának :)

F/25

2013. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az a duci. 65-70 kiló még nem gáz, az a legtöbb pasinak belefér, vagy egyenesen tetszik (na jó, azért többen vannak, akiknek inkább csak belefér, de nem bánnák, ha a csaj leadna pár kilót). 85-90 kiló már a legtöbb pasinak túl sok.

És mindkét típus ducinak hívja magát -.-


Egyébként én 70 kiló körül vagyok, talán most kicsit több. Soknak érzem, de a párom nem zavarja. Viszont itt már közrejátszik a szerelem is.

Azt azonban egyértelműen látom, hogy amikor 55 kiló voltam, sokkal többen megfordultak utánam az utcán. Most már csak elvétve. Hódítani már ezzel a súllyal is nehéz lenne.

2013. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam, kb 160 cm/75 kg (szóval duci), mégis van mindig pasija, már nem is szűz (az más kérdés, hogy pletykák szerint egy k*rv*)
2013. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!