Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretném Veled köszönteni...

Szeretném Veled köszönteni 2014 -et! Hol vagy? Én 41/F/Nógrád

Figyelt kérdés
pár éve egyedül "ünnepelek" :-/, szeretném, ha most más lenne, segíthetsz! :-)

2013. dec. 27. 19:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
# Te mit gondolsz, mitől lehet ez? :/
2013. dec. 27. 19:27
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 bocsi, lemaradt..
2013. dec. 27. 19:28
 13/15 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.


Attól, hogy mások az igényei, mint nekem.

Tudod, sokáig azt hittem, ha két ember igazán szereti egymást, akkor arra törekednek, hogy minél több időt tölthessenek együtt. Aztán megismertem a jelenlegi páromat három és fél évvel ezelőtt. Neki bőven elég, ha hetente háromszor-négyszer láthat, a többi napon a barátaival van. Nem akarok ráakaszkodni, de mivel én teljesen más vagyok, azokat a napokat, amikor nincs velem, én kínszenvedésként élem meg. Azt hittem, ez idővel jobb lesz, de egyre rosszabb. Nekem nincs olyan mértékben szükségem barátokra, mint neki. Elfogadom, hogy ő ilyen, sosem akartam megváltoztatni őt, sosem erőszakolom rá magam, mert úgy gondolom, ha valamit ki kell erőszakolni, az rosszabb annál is, mint hogy egyedül ülök itthon. Így hát inkább várok és várok, de egy ideje azt érzem, elég volt már ebből ... ő pedig nem érti, miért. Én meg csak tépelődöm és keresem a válaszokat a miértekre, közben pedig mégis tudom: mások az igényeink. Az eszeddel tudod, a szíved mégsem érti. Nemrég döntésre kértem, de úgy tűnik, nincs változás, helyette hitegetés van. A 2014-es évtől tehát én azt várom, így vagy úgy, de legyen jobb életem. Persze tudom, csak rajtam múlik, hogyan döntök. Na mindegy, bocsánat a hosszas nyavalygásért.

2013. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 Köszönöm, csak nem bírtam kivárni a választ, írtam privit, azt hittem, elaludtál.. :-)
2013. dec. 27. 19:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem aludtam el, de néha idegbajt kapok a számítógépemtől, mert ő alszik el hosszú percekre :-)
2013. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!