Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az hogy lehetséges, hogy itt...

Az hogy lehetséges, hogy itt minden lány, aki szépnek tartja magát, az valójában csúnyácska?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek lányok az általánosításért, de kb 15-20 esetből ez így történt. :(
2013. dec. 27. 18:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Tudom, a lányok meg azt állítják, hogy nem találkoztak még helyes fiúval itt. :D


Érdekes. Egy lány, aki nem vallotta magát nagyon szépnek, viszont nagyon szép volt, nagyon helyesnek talált, egy másik lány, aki nagyon szépnek vallotta magát, viszont szerintem csúnyácska volt, neki meg nem voltam helyes... :D

2013. dec. 27. 19:04
 22/23 anonim válasza:
én már találkoztam itt helyes pasival és én is tetszettem neki így találkoztunk is na de azóta nem találkoztam itt helyes pasival
2013. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
És, azóta is tartod vele a kapcsolatot?
2013. dec. 27. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!