Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha ezt írjátok egy...

Lányok, ha ezt írjátok egy fiúnak, az mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés

"Barátnőm azt hiszi, hogy tetszel nekem.XD"


Csak kiváncsi vagyok lányként ti mit gondoltok erről, nagyon nem izgat az eredény, ha kell valaki úgyis megszerzem magamnak, ahogy eddig is. :)



2013. dec. 27. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Képtelen egyértelműen kifejezni magát. Mit tudom én, a többé nőnél ez mit jelent. Nálam ezt az követné, hogy "pedig nem" vagy "ami igaz is". Tudod mit, kérdezz rá.
2013. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt, hogy nem tetszel neki, de viccesnek tartja, hogy a barátnője ezt gondolta

vagy akár azt is jelentheti, hogy így próbálja felhívni a figyelmed, hogy tényleg tetszel neki

tudom hogy ez 2 ellentétes jelentés, de nem ismerlek titeket, így nem tudhatom melyik

2013. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én egyből arra gondolnék, hogy nem tudja mit érzel iránta, a reakciódból akarta leszűrni, hogy most hogy is álltok.

Azt feltételezheti hogy: 1 tetszel neki, 2 úgy érzi tetszik neked.

2013. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3as voltam, 17/f
2013. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy haver akar maradni, és ezzel tartana Téged azon a szinten, mert nem mondtad neki konkrétan, hogy többet szeretnél töle, ezért nem túl konkrétan elutasít, hogy ne legyen olyan gáz a szitu

Vaaagy.... nem akar lépni, mert arra vár, hogy Te közeledj felé, de túl bátortalannak lát...


Bocsi, de ezt lányként se tudom megmondani :/

Pl. én, ha valakit 'lerázok', nem írok neki ilyet, úgyhogy szerintem az utóbbi, de ismerek olyat, aki nem így gondolkodik... nem lehet tudni :/

2013. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt varta h kerdezd meg h tenyleg tetszel e neki
2013. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!