Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire vagyok szánalmas ha...

Mennyire vagyok szánalmas ha itt próbálok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nyugodtan mondjátok meg, legalább addig is szóba áll velem valaki, gyerünk hadd "ragyogjak".
2013. dec. 26. 20:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, akkor se egyszerű, mert akkor meg majdhogynem törvényszerűleg olyanba fogsz akadni, aki minimum 200-300km-re lakik.

De ez ne törje le a lelkesedésed, mindig van esély. :)

2013. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Missi_Key ***** válasza:
hát eléggé.... tudod ez egy ilyen kérdezős oldal, ahol az emberek a kérdéseiket teszik fel..ismerkedni a randizz feliratú oldalakon kell.
2013. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És az "ismerkedés" menüs oldalon itt nem azért van hogy ismerkedjenek az emberek?
2013. dec. 26. 20:43
 14/21 anonim ***** válasza:

De azért van. Aki azt mondja, hogy ez az oldal nem arra való, azok le vannak maradva néhány évvel, amikor az oldal még tényleg nem volt arra való. Ma már ismerkedésre is való.

Nem véletlen a privát üzenetküldő rendszer sem és a felhasználónevek kiírásának lehetősége sem.


Ezzel úgymond egy kicsit "anonim közösségi" jellegűvé tették az oldalt.

2013. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Nem mondod :D ***** válasza:
Nem vagy szánalmas, max. kapsz egy halom privit a tizenéves partyribiktől :D
2013. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem kaptak egyenlőre senkitől üzenetet.
2013. dec. 26. 22:16
 17/21 A kérdező kommentje:
*kaptam
2013. dec. 26. 22:16
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha itt akarsz ismerkedni akkor ismerkedj, de akkor csináld is, ne csak dumálj itt nekem. Mi vagy te távirányítós autó, hogy más irányítson...hogy más mondja meg...téged tényleg érdekel a többiek véleménye? Ha azt mondják szánalmas nem próbálkozol? Ha azt, hogy nem, akkor meg igen? Fiú vagy vagy lány? Remélem lány, mert annak még megértem.... Ha fiú akkor meg állj a talpadra...oké? :)
2014. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sok emberrel lehet itt ismerkedni és én ezt nagyon jó dolognak tartom! Semennyire sem szánalmas!
2014. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem vagy szánalmas ettől, itt is lehet találni normális embereket.
2014. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!