Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lehetek nyomulós,...

Mennyire lehetek nyomulós, egy olyan pasira aki vissza húzódó szerelem téren?

Figyelt kérdés

A pasi idősebb nálam, és nem nagyon voltak, kapcsolatai.

Én nagyon szeretem, Ő is ,de állandóan visszafolytja megában az érzést, mert idősebb nálam. Régebben Ő hívott mindig, de mióta az érzések elmélyültek, inkább a leküzdöm taktikát alkalmazza. Találkozni sem szeretne, mert fél hogy "elgyengül" így mostanában, én hívom de ritkán, mert a tartásomat meg akarom őrizni! Segítsetek, mit tegyek, nyomulhatok?



2013. dec. 26. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyivel idősebb?
2013. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát valamennyire azért nyomulj és ha tudod akkor beszéld meg vele.

Mert ha nem keresed akkor egy idő után már nem is lesz semmi.

2013. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ti most jártok? Mert ez nem tűnik így kapcsolatnak... Szerintem monnd meg neki kerek perec, hogy szereted és vele szeretnél lenni. Ez az elgyengül duma elég gyenge... hány évesek vagytok?
2013. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
itt vannak még nem leírt mellékszálak is.
2013. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bármennyire, max koppansz egyet a falon, mert az már neki sok.
2013. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok 20, ő meg 36.

Van a háttérben, itt még sok minden az igaz! De hoszzú..

Szeret engem, de kicsit béna, ami persze nem baj..mert én türelmesen tudok várni....Csak úgy gondoltam, ha látja, hogy türelmes vagyok, és tényleg szeretem..ad egy esélyt ennek az egésznek! Nehééz..mert nem hív, én meg néha szoktam ( és akkor annyak örül) most vagy, elfelejtem, vagy nyomulok..én adtam egy esélyt a nyomulásnak..csak nehéz, hogy izléses határok között ebbe mi férne bele..

2013. dec. 27. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell nyomulni, csak legyél körülötte, és egy kicsit kezdeményezz. Hagyd kibontakozni, nem fogod megbánni. S ha már nagyon szexelhetnéked van, de ő még mindig nem érzi úgy, akkor se ßaszd le. Türelem. Kicsit más dimenzióban mozoghat, de attól még ugyanolyan ember ő is. Fel fog szabadulni hamar utána. Persze a fentebb nem leírtak ismeretlene sok kérdést feldob.
2013. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt hittem ilyen csajok csak az animékben vannak :D
2013. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De, az a baj hogy elég messze lakik tőlem!

Így a hívás maradt. Máshogy..nem nagyon tudok..Gondoltam már arra is, hogy meglepem, és elmegyek hozzá! :)

Hogy érted, hogy " azt hittem hogy ilyen csajok, csak az animékben vannak??"

2013. dec. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!