Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni/ismerkedni?...

Valaki beszélgetni/ismerkedni? 18/l

Figyelt kérdés

Így Szenteste... :)

Például hogyan telt nálatok a nap?

Másnak is hiányzik a hó? :D (bár a nap szépen sütött délben, itt Pesten...).

Mennyire értékelitek ezt az ünnepet? :)

Vagy akár csak meséljetek magatokról... :D

Kicsit unatkozom, és egyedül érzem magam, az ünnep sem a kedvencem, jó lenne beszélgetni.


2013. dec. 24. 23:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10...Higgy amit szeretnél... :) a szépség meg amúgy is relatív... :) csak beszélgetni szerettem volna...de örülök, ha az, hogy ezt az építőjellegű kommentet idebiggyesztetted, valamiféle elégedettséget okozott neked, legalább máris tettem valami jót idén karácsonykor...

A kérdés amúgy nem kamu. (aki hiszi, az hiszi, aki nem az nem)

2013. dec. 24. 23:38
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, akkor kb ugyanúgy telt a napunk. Énis fát díszítettem, sütiket ettem, illetve bár nincs újév, azért egy phár pezsgő elfogyott. :) 18/F
2013. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Itt csokoládélikőr volt... :P

Pezsgő majd újévkor. :D

A sütikkel, és a jó kajákkal pedig nincs baj, amíg fel nem szaladnak kilóba... :D (szerencsére nekem ettől kell a legkevésbé tartanom :))

2013. dec. 24. 23:49
 14/18 anonim ***** válasza:

Az is finom. :P

Ilyen jó az anyagcseréd, hogy nyugottan kajolhatsz sokat?

2013. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, valamiért, nem látszik meg rajtam... :)
2013. dec. 25. 00:04
 16/18 anonim válasza:

Az napom egész jól telt, a fa díszítés az én feladatom lett. Hát hogy a hó hiányzik e ez jó kérdés, bentről jó nézni, ha már lapátolni kell nem feltétlen a legjobb. :D De legalább az idő jó volt, jó tesz ilyenkor néha ez a kis napsütés. Jobb kedve lesz az embernek tőle. :)

Hogy őszinte legyek ez az ünnepi dolog nem igazán foglalkoztat, és nem is igazán érint meg. Számomra szinte ugyan olyan mint bármelyik másik nap az évben. Persze azt is megértem ha valaki egész évben ezt várja, de én nem az a nagyon lelkesedjünk az ünnepekért típus vagyok.

Magamról nem tudom mit mondhatnék, nem tartom magam egy hú de érdekes embernek. Én inkább az a csendes, vissza fogott, hátérből figyelő vagyok.

Hogy miért is írtam ide? Hát őszintén álmos se vagyok még, kissé unatkozom is, ezért itt olvasgattok, ha már minden eddigi beszélgető partnerem eltávozott. :/

17/F

2013. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Rajtam se látszik meg, tehát adonisz maradok továbbra is.
2013. dec. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
engem azon az egy napon megbaxott a magány, de már jól vagyok, csak a régi emlékek. szia boldog karit :)
2013. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!