Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne Bp. -en ismerke...

Hogyan lehetne Bp. -en ismerkedni?

Figyelt kérdés

En videki vagyok, mar fel eve itt vagyok pesten, de meg nem sikerult egy lannyal sem komolyabban megismerkedni. Biztos rossz helyen mozgolodom, vagy valamit nem jol csinalok. Tudtok valami jo helyet? Kavezo vagy hasonlo.. Sajnos itt nem ismerek szinte senkit,mert minden haverom videken van, a munkatarsaim pedig mind oregebbek/hazasok stb.

23/f



2013. dec. 23. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Utca?

Buszmegálló? Metrómegálló?

Szórakozóhely?

Internet?

2013. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy már BP-en ne tudj ismerkedni teee...
2013. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat, az az igazsag hogy eddig csak olyan lanyokkal jottem ossze, aki legalabb valakinek a valakijenek az ismerose. Vad idegen lanyokat Most hogyan szolitsak le az utcan? Meg azt hiszik hogy valami perverz vagyok...
2013. dec. 23. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj Kérdező,ez nem ilyen egyszerű dolog én tudom.Én világéletemben pesti voltam,és én sem tudok csak így ismerkedni bárkivel,ahhoz nagyon jóképűnek kell lenni,hogy szóba is álljanak veled ilyen helyzetekben.Nem fogják fel sokan az emberek közül,hogy nem mindenkinek ilyen könnyű az ismerkedés,főleg ha nem olyan külsővel rendelkezel...
2013. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!