Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy-hogy ilyen sok leányzó...

Hogy-hogy ilyen sok leányzó ismerkedne most Karácsony előestéjén? :-)

Figyelt kérdés

De édik :-D

De lehet hogy fele pasi :(


2013. dec. 23. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem írhat egy aranyos srác! :) (18 éves vagy afeletti).
2013. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek én is lányokkal itt. De inkább csak beszélgetés, nem ismerkedés. Bár akár lehet is belőle valami, de nem ez a cél. Írhat, aki szeretne, de inkább 18, 20 év felettiek.
2013. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is beszélgetek, meg próbálok itt ismerkedni. Bár igaz 21/F vagyok de sajnos hol van valami remény arra hogy lesz valami, de sajnos a beszélgetésnek hirtelen véget ér, és hol nem.

Sajnos valóban azért van ez mert nyakunkon a szeretet ünnepe és sok magányos ember van, fiúk, lányok egyaránt akik végre megismernének egy kedves társat hogy végre kapjanak egy kis szeretetet.

Én is ilyen vagyok próbálok itt ismerkedni sajnos élőben nem megy, de már nagyon kivagyok éhezve a szerelemre. Most nem így a karácsony előtt sajnos az év többi napján is ez jár a fejemben, de sajnos semmi esélyem úgy érzem...

2013. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fuu..de nagyon sajnálja most mindenki magát, mert magányos! Jobb esetben vannak szüleitek, vannak rokonok, vagy barátok! Látogassátok meg őket, vacsizzatok együtt és érezzétek jól magatokat! :)
2013. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak:

Azért teljes mértékben nem helyettesít egy társat!

2013. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!