Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győri vagy Győr környéki fiúk...

Győri vagy Győr környéki fiúk ismerkedni?

Figyelt kérdés
Komoly, érett gondolkodású férfiakra értettem, akik esetleg szeretnének ismerkedni Gy-M-S megyéből. 20-25 év közöttiek. Mielőtt még valaki esetleg azért írna, nem szexkapcsolatra, hanem komoly kapcsolatra gondoltam, bár lehet rossz helyen keresgélek, de ki tudja :)

2013. dec. 22. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
kuldj egy kepet
2013. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ide is jöhet a kép :)
2013. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az ilyen fajta ismerkedéstől hogy egyszerre képet kér mindenki már bocsi de nagyon ódzkodok, szóval már megmondtam nem kaland vagy futó szex kapcsolatot keresek, de valahogy az ilyesfajta válaszok erre utalnak szerintem...
2013. dec. 22. 18:21
 4/6 ameoland ***** válasza:
Érett gondolkodású vagyok, de én pedig az intereten való ismerkedésnek vagyok kevéssé híve, ugyanis ki tudja melyik pedofil 50+os, szőrös férfi cirógatja nadrágjában a p*csét. Netalán egy olyan nő,aki eleve nem jön be. Innentől kezdve érthető az aggodalom,hogy ki is ül a vonal túloldalán. Gondolom te se szívesen kelnél fel egy olyan férfi mellett,aki külsőre taszít.
2013. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, igazából tudjuk hogy nem egy megbízható oldal ez sem másik, én sem szeretek interneten ismerkedni, ez tény, de lehet itt lesz szerencsém. Csak erről a képről azt gondolom, hogy én sem kértem senkitől elsőre képet, pedig kiírhattam volna, szóval nálam is van benne rizikó, csak annyi, hogy inkább megpróbálok üzenetben beszélgetni, megismerni a másikat, ott ugyis kiderül hogy kölcsönös e a szimpátia, van értelme tovább ismerkedni, akkor pedig már látunk egymásról képet is. De azt viszont 100%-ban állítom még ha nem is hiszi el valaki de lány vagyok :)
2013. dec. 22. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsúsztam a korhatárból :( 28f
2013. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!