Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék megismerni egy...

Szeretnék megismerni egy kedves, szerényebb lányt. Van rá lehetőségem itt?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok. 25/F
2013. dec. 21. 18:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Eléggé hihetetlen igényeid vannak akkor. EZ ITT A TETVES GYAKORIKÉRDÉSEK.HU haver!
2013. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Kösz 33% az újabb kiváló választ! Megyünk lefelé? :D A következő egy 14%-os lesz. Ne már srácok! :D
2013. dec. 21. 19:14
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lehangolni, de ne itt keresgélj. Ha találsz is olyanokat, akik szerényebbek, azoknak is a nagy része olyan lelki defektusokkal küszködik, hogy ihaj. Tudom, mert nem egy lánnyal beszélgettem itt, és nincsenek túl jó tapasztalataim. Sok az önbizalomhiányos, zárkózott, túlságosan félénk lány, meg akad egy-két klinikai eset is.
2013. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az oldal hemzseg az ilyen lányoktól. Csak a legtöbben még 20 alatt vannak, a maradék pedig sajnos nem fog ideírni. :) De azért fő az optimizmus! :D


18/L

2013. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen nem csak ribik vannak.

És tényleg ne ilyenen akarj ismerkedni. Az egyik legrosszabb hely az internet. Hazugságok tömkelege vár. >< Nem az a megoldás, hogy a gép mögé bújsz...

2013. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed és értesz a nőkhöz, akkor kitalálhatod melyik lány küldött most neked jeleket. öhhöh a 14. öhhöh kommentelő.
2013. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

sziaaa :)

ugydontottem ma fellatogatok erre a megbolondult oldara, ha mar nincs mas dolgom enis elussem valamivel az idomet. furcsan olvasom a kerdesedre a valaszokat, elkepeszto hogy mar minden csak r**ancokrol szol.. szamomra elszomorito. visszaterve a kerdesedre nem tartom magamat atlagosnak se tokeletesnek, de ezt inkabb az az ember dontse el aki beszelget velem. :) nem is szaporotqnam tovabb a szavakat, ha gondolod irj szivesen fogadok uzenetet toled. udv: egy 16/L az orszag keleti reszerol :)

2013. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Előző.. ajajj neked véged :D
2013. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
miert lenne vegem? :D 16/L
2013. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jel lett volna a 14-estől meg én egyébként is a 20 év feletti nőket keresem, bár tényleg nincs belőlük itt sok olyan, akivel érdemes lenne szót váltani.
2013. dec. 21. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!