Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pesten hol lehet normális...

Pesten hol lehet normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szórakozó helyen nem nagyon lehet mert ott sok az agyatlan tahó kigyúrt csávó akik miatt kb lehetetlen és emellett nem is annyira vagyok oda az ott előforduló csajokért. :S

Nekem picit műveltebb lány kellene akivel lehet bármiről beszélgetni de ugyanakkor nem sértődékeny és lehet vele poénkodni meg beszólogatni egymásnak.


2013. dec. 21. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
gubacsi úton szimpik vannak...
2013. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üllői úton sötétedés után stoppoló törékeny virágszálak ajánlom figyelmedbe van amelyik tényleg értelmes
2013. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"szórakozó helyen nem nagyon lehet mert ott sok az tahó kigyúrt csávó"



ez vagyok én. te is diplomás vagy?


legalább sportolnál!

2013. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen csajt könyvtárban találhatsz pl. De ne normális lányokat keress :D (normális lány? agyam eldobom :DD ilyet hallott már valaki? :DD)hanem jó csajt. Tényleg.
2013. dec. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 vagyok pesten írj ha gondolod
2013. dec. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
felsőkert út
2013. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan látom mint te, de szerintem sehol nincsenek már ilyen lányok, a lányok többségét kihorgásszák, és főképp a rámenős divatos srácok.

aki meg a felszínre hajt, attól irtózok.


azt szokták mondani, hogy könyvtár, de nekem már hányingerem van a sok asztalon üldögélő, káromkodva telefonálós, olvasóteremben pletyiző, szétpiercingeltfestett libáktól.

aki meg nem ilyen, másik véglet, teljesen unalmas pókhálós lányok, ha megszólítod őket, azt hiszik meg akarod erőszakolni, nincs semmilyen hobbijuk az olvasáson kívül.

szóval ezt a könyvtárat általában olyanok mondogatják, akik nem járnak oda, vagy igénytelenek.


mellesleg attól hogy művelt, ugyanolyan könnyűvérű és primitív gondolkodású, érzelemvilágú, mint bármelyik diszkós.

persze próbáld ki, de nekem ez volt a tapasztalatom.

2013. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pesten belül, ha jól hallottam sehol... sőt valószínűleg egész Pest megyéből kihaltak a normális lányok... bár egy szóbeszéd szerint Dunakeszi és Göd között láttak 1-2-őt, de lehet hogy csak pletyka =((
2013. dec. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!