Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez az egész?

Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Van egy srác,tavaly óta ismerem egyetemről.Kavargattunk már párszor,meg úgy elvagyunk szoktunk beszélgetni is facebookon.Azért írtam ide ezt a kérdést mert nem tudom mi tévő legyek!

Egyszer bunkón viselkedik leszar,nem keres pedig előtt beszélgettünk hülyültünk.Aztán meg napokat átbeszélünk.Mit csináljak?Nekem is bunkózni kéne?Van amikor úgy érzem hogy talán többet is szeretne,mert azért az úgy érződik... :)de van mikor teljesen ellentétesen viselkedik :( Írjatok :)



2013. dec. 20. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem járnál jól vele.
2013. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt mondta valaki hogy ez csak egy taktika
2013. dec. 20. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen valóban, de ha ezzel próbál meg fogni, akkor az már régen rossz. Mint mondtam, hagyd, nem járnál jól vele.
2013. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval (tapasztalat)
2013. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de én lehet nem is mennék bele most még kapcsolatba de azért megöl a kiváncsiság hogy mivan a fejébe :D
2013. dec. 20. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül is te tudod, hogy mibe mész bele. Én csak szóltam, hogy sok jóra ne számíts.
2013. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm én is tudom hogy nem valami komoly ember mmint lehet csak velem nem az vagy meg kell ismerni jobban :)
2013. dec. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!