Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok, amikor azt mondják,...

A lányok, amikor azt mondják, hogy "dobj fel valami témát", "szórakoztass" stb. mivel lehet őket ténylegesen szórakoztatni?

Figyelt kérdés

nekem eleve úgy jön ez le, hogy "na, eddig unalmas voltál, most már fejezd be"

csak én gondolom úgy, hogy ez hangulat ölő a továbbiakban?


2013. dec. 19. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom... én őszintén nem szoktam ilyeneket használni, mert általában én dobok fel beszélgetést. Próbálj meg vicces sztorikat, vagy általános témákat behozni.
2013. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most egy bizonyos lányt fűzök, nála valahogy nem működnek az általános témák, ő pedig nem igazán dob fel egyet sem :P
2013. dec. 19. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, őszintén szólva én rühellem ha valaki egy beszélgetés során, ha az elakad, hasonló kijelentéseket tesz...

Beszélgettek, egyszer csak csönd és megszólal: "Na. Mesélj vmi vicceset" ...Ezzel egy plusz terhet rak a válladra. Nem elég hogy mesélned kell neki valamit, de még elvárja hogy szórakoztassa is a történet...:D

Az ilyen emberek, szerintem nem érzik, hogy mennyire furcsa amit így lazán kiböknek...:)

2013. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező beszélgetni egy lánnyal... ha nem megy akkor hagyjátok abba. Nem kell erőltetni.
2013. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kár, hogy valahol én is így gondolom, mert nagyon édes lány...reménykedek sajnos :(
2013. dec. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!