Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen a lányok hozzáállása?

Miért ilyen a lányok hozzáállása?

Figyelt kérdés

Idézek egy lánnyal való beszélgetést chaten:

Lány:szia

Fiú:szia

Lány:kor?

Fiú:23

Lány:kapcsolatod?

Fiú:nincs

Lány:volt már valakid?

Fiú:sajnos nem igazán

Fiú:hosszú történet

Lány:hát akkor mentem na pá

Lány:nem érdekelsz engem ilyen pasik nem érdekelnek

Fiú:milyenek?

Lány:akiknek nincs kapcsolatuk vagy nem volt

...

Teljesen le vagyok hidalva, ezek szerint ha nem volt még kapcsolatom önhibámon kívül, akkor megyek a lecsóba a sorstársaimmal együtt? Mégis milyen hozzáállás ez?



2013. dec. 19. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem mész a lecsóba. Az a lány egyszerűen csak bunkó és éretlen volt. Egy pasi értéke nem azon múlik, hogy hány kapcsolata volt korábban, hanem a személyiségén és a kisugárzásán - a való életben. Az interneten maximum a személyiségén, meg talán egy kép alapján, de az szerintem sohasem az igazi.

És én ezt nem azért mondtam, hogy felvidítsalak, hanem mert tényleg így gondolom, lány lévén. :)

Sok normális lány van még a világon egyébként. Ilyenről, mint a te eseted még nem is hallottam amúgy.

2013. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
hülye a csaj, kész
2013. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Költőnő? ***** válasza:

ez egy tipik láma csetes beszélgetés :D

De szerencsére ott is van az ocsú közt néhány értelmes is.

2013. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nem valami bot volt? Na az ilyen lelkinyomorékok miatt nem komálom én a netes ismerkedést ...jó nem csak emiatt. Nekem kell a vizuális impulzus is, nem lobbanok be egy pár sornyi szövegtől.
2014. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én ilyen reakciót pasik részéről tapsztaltam
2014. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!