Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néha azon kapom, hogy néz -...

Néha azon kapom, hogy néz - miért?

Figyelt kérdés

Szóval én vallásos ember vagyok, aki gyülekezetbe is jár, az most lényegtelen, hogy milyen vallás.

...és arra lettem figyelmes, hogy van egy lány, aki mint ha engem nézne néha a gyülekezetben. Múltkor is beszélgetett valakivel és közben engem nézett. Mikor mással beszélgettem akkor is észrevettem, hogy engem néz.

Szerintetek jelenthet valamit?


Az a baj, hogy ha így is van, én visszahúzódóbb típus vagyok és önbizalmam se sok van... nem az én stílusom, hogy odamenjek hozzá és elkezdjem csapni a szelet. Egyébként helyes lány, csak ~3 évvel fiatalabb és nem vagyok már tini.


Tehát inkább lányok véleménye érdekelne ezúttal.



2013. dec. 18. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

azert nez, mert fikas az orrod.

namost, nehogy komolyan vedd amit irtam.


azert nez, mert lat benned valamit, ami tetszik neki. logikus, nem?

attol meg nem dol ossze a vilag (es a templom sem), ha odamesz hozza, beszelgetest kezdemenyezel es finoman megprobalod felmerni, hogy mi a helyzet.

lehet ez egy bibliai temaju kerdes, vagy kerdezd meg a velemenyet az aktualis predikaciorol, stb.

2013. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nesze neked vallás..Még az alap ismerkedést se tanultad meg
2013. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!