Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még rajtam kívül még...

Vannak még rajtam kívül még olyan lányok, akiknek nem jönnek be az ilyen tipikus, menő, jó pasik?

Figyelt kérdés

Nem az önbizalomhiány miatt van ez így nálam. Csinos lánynak tartanak, rengeteg ilyen jó pasi bepróbálkozik nálam. A barátnőim meg egyszerűen nem értik meg, hogy miért nem kell nekem egyik sem.


Valahogy nekem az ilyen pasik (tisztelet a kivételnek, mert biztos van olyan is) túl üresek. A jó testen és helyes arcon kívül semmi érdekes nincs bennük. Viszont egy karakteresen "ronda" férfi jobban fel tudja kelteni az érdeklődésemet. Kamasz lányként is a színészek közül inkább Gérard Depardieu jött be mint Brad Pitt.


A szép embereknek sokszor nem kell megküzdeni olyan dolgokért amiért mondjuk egy kevésbé előnyös külsejűnek igen. Valószínűleg pont emiatt a nagy százalékuk nem lesz olyan érdekes egyéniség.


Volt már olyan barátom, akinek a fél arca meg volt égve egy gyerekkori balesetből adódóan. Hatalmas egyéniség volt a srác, nagyon eredeti gondolatokkal. Persze kaptam megjegyzéseket, hogy ilyen szép lány, mint én, sokkal jobbat is kaphatna. De mi az, hogy sokkal jobb???


A legutóbbi barátom is, egy nagy pocakos, szakállas ember volt, de iszonyat jó humorral rendelkezett. Hát nekem ez sokkal többet ér, mint a kigyúrt test, vagy egy jóképű, de amúgy üres tekintet.


Véleményeket kérek! Erősítsetek meg, hogy nem vagyok egyedül! :)



2013. dec. 17. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos egyedül vagy.
2013. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan érzek, nekem sem a tipikus "szépfiúk" tetszettek meg soha.
2013. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak. Nem vagy egyedül,én is így vagyok vele.:)
2013. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem a szépfiúk tetszenek. Metálosok <3
2013. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dicséretes, hogy így gondolkodsz. Egyszer viszont jöhetne már egy olyan lány aki az olyan pasikra bukik akikben nincs semmi humor, erény és jó tulajdonság.
2013. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én akkor nem arra járok amerre ti, mert mifelénk mindenki a szépfiúkra hajt, még az is aki tudja, hogy szintúgy csak akkor jöhetne össze egy szépfiúval, ha az egyből belelátna és a belsőt nézné. Én sajnos nem tartozom a szerencsések közé és 3éve küzdök a pattanásokkal, vékony vagyok. Lehetek bármilyen jófej, humoros, de a lányok se látják ezt egyből és a külsőmet ítélik meg.
2013. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hidd el, ha teszel érte, az élet neked fog dolgozni! :)
2013. dec. 17. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os mintha csak én írtam volna.Ugyanez van velem is,és hiába próbáltam meg bármit tenni érte,persze a lehetőségeimhez képest,semmi nem jött össze hiába voltam én jófej,hűséges,udvarias,értelmes és még sorolhatnánk a jelzőket.

Kérdező,bárcsak errefelé is járkálnának ilyen lányok,én komolyan mondom már bármit megtennék egyért is. :/

Nagyon jól gondolkozol,soha ne változz meg. :)

2013. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az a jó pasi és a jó csaj aki NEKI tetszik! Nem MÁSOKNAK! Innentől kezdve megnyugodhatsz kedves kérdező neked is a "jó pasik" tetszenek hiszen számodra azok! És csak ez számít!
2013. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, így van nem a szépfiúk kellenek lányoknak.

Hanem a gazdag szépfiúk.

2013. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!