Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a jobb: válogatni, vagy...

Mi a jobb: válogatni, vagy választani?

Figyelt kérdés

1. Tegyük fel fiú lennél: adott számodra a választási lehetőség, bármelyik lányhoz odamehetsz megszólítod s ha leveszed a dumáddal a lábáról, akk nyertél


2. Lány: ostromoz a sok tucatpáwa alfahím, vagy egyéb unintelligens állatfaj, nem akarod megbántani, de mégis vissza kell utasítanod őket... ritkán bejön valaki, aki értelmesebb


2013. dec. 17. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradok fiú, jó ez így.
2013. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést kissé manipulatívnak érzem :)


E kettő közt még számos út van. Én pl nőként szeretem felkelteni a fiúk érdeklődését, majd amelyiket komolynak érzem, és vonzónak, azt kiválasztom.

2013. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, igazából a kérdés ott bukta, hogy egy nő mindkettőt csinálja, ergo tévedsz a 2-es ponttal kapcsolatban.
2013. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, egy átlagos, vagy csúnyácska lányhoz is odamegy egy rakás pasi, és hiába játsszák az agyukat, azért az önbizalmukat növeli, meg jó érzéssel tölti el őket a dolog.


Míg mondjuk átlag pasiként 10-ből 9 lány visszautasít, vagy külső alapján szóba se áll veled, az nem épp önbizalom növelő hatású.


Ettől függetlenül egy normális pár megtalálása mindkét félnek nehéz.

2013. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Ja, igazából a kérdés ott bukta, hogy egy nő mindkettőt csinálja, ergo tévedsz a 2-es ponttal kapcsolatban.

"


-ha egy nő mindkettőt csinálja, azaz vadászik is, akkor ezzel együtt a pali akit kiszemel válogat, szóval már nemcsak a nő csinálja mindkettőt, ebbe gondolj csak bele...


-általában nem ez a jellemző, hogy a lányok hajkurásszák a fiúkat.

2013. dec. 17. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni, de igen. Egy lánynak van egy elképzelése, hogy mit keres. Ha a közeledő pasi beleesik, akkor hajkurássza, ha nem, akkor elutasítja. Ennyi.

Én is hajkurásztam az igazit, meg is lett az eredménye, állati boldogok vagyunk. Női szemmel is átlagos a srác, csak nekem tökéletes.

2013. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!