Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebben a helyzetben mi a jobb,...

Ebben a helyzetben mi a jobb, ha mit tesz a lány?

Figyelt kérdés
Képzeljünk el egy helyzetet: a lánynak nagyon tetszik a fiú, a fiú ugyan nagyon kedves, rendes a lánnyal, de különösebben nem néz ki úgy, mintha kezdeményezne felé, vagy szándékában állna. így nem gáz, ha a lány kimutatja az érzéseit a fiú felé? Ha úgy érzi, nincs mire várnia, és hogy hiába várna arra, hogy a fiú lépjen? Vagy ha a fiú nagyon akarna, akkor lépne ő, nincs olyan, hogy ha a lány jelez felé, akkor felfigyel rá? Remélem értitek :D
2013. dec. 16. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz, ez ma már nem probléma. Ha összejön, az tök jó, de ha meg nem jutsz vele semmire, akkor meg állj le.
2013. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már ez megy jó ideje, akkor meg lehet próbálni a lánynak a kezdeményezést.

Mondom ezt úgy, hogy én nem tenném meg, de külső szemmel érdemes, ha a férfi jó társaság. Egy meghívást nem fog visszautasítani, és lehet egy randival a férfi kezdeményezni is fog és nem kell a lánynak.

2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es! Azt írod te nem tennéd meg, de csak azért, mert még nem ismertél olyan pasit akiért feladnád a büszkeséged! Aki valóban fontos és számít azért feladja az ember és nem tudja megtenni, hogy hagyja és mást keres vagy mással foglalkozik! De persze lehet azért írod, mert már pórul jártál, akkor bocs!


Kérdező! Simán kezdeményez, mert ha a pasi nem jól értelmezi a jelzéseid az sem tudja, hogy esélyed van nála...és ez az egész csak a te fejedbe létezik mármint, hogy köztettek lehet valami meg mit miért tett és csinált ő azt se vágja, hogy köztettek alakulhatna valami mert betudja, hogy neked nem tetszik..neked más tetszik..ő nyomi és senkinek nem kell és nem lép semmit! Biztasd kicsit!

2013. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Szóval ha elmondanám neki, hogy tetszik nekem, azzal nem ijeszteném el? Mert nem akarok ködösíteni, és azt már megtanultam, hogy a pasik csak az egyenes beszédet értik.
2013. dec. 16. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak azt lehet elijeszteni aki nem gondolja komolyan! Nem kell nagyon egyértelműnek lenned gondolok itt ilyenekre, hogy " szeretlek" "hiányzol" "nagyon odáig vagyok érted"

stb..ezek 100% bizonyítékok! De ha csak felveted, hogy beszélgethetnétek egyet valahol ketten a fiú sejtheti mi a tényállás, de bizonyítani nem tudja, mert vagy úgy van vagy nincs úgy, de akármit is sejt lépni kell ha érdekled!

2013. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, 3-as, megjártam egyszer. Határozott időre voltam egy szállítói cégnél sofőr, és volt egy állandó hely, ahová szállítottunk. Ott volt egy férfi, akivel minden papírt elintéztünk s míg rakodtak, pakoltak a fiúk, volt egy pár szabad percünk és beszélgettünk. Egy héten 2 alkalommal vittünk oda árut. Tényleg csak pár perc, nem beszélgettünk magánéletről, családról is csak keveset. 1 hónap után megkérdeztem, volna-e kedve eljönni velem egy komédia-ének előadásra, nagyon udvarias volt, egy picit zavarba jött, de csak megkérdezte, hogy randira gondolok-e, ekkor árulta el, hogy barátnője van régóta. Ezután még 2 hétig jártunk oda, más volt a beszélgetések hangulata, de még mindig jó volt vele társalogni. A 2 hét után másik műszakba tettek. Így utólag visszagondolva nem bántam meg, hogy megkérdeztem, mert legalább megpróbáltam, ha nem tettem volna meg azt bántam volna, és ezzel egy esélyt adtam legalább magamnak az más, hogy nem jött be. De így ezek után biztosan nem lenne bátorságom még egy ilyet csinálni. Ettől függetlenül szoktam tanácsolni más lányoknak, hogy merjék megpróbálni, ha pl. tudják szabad a férfi, nehogy késő legyen. És lehet nekik is imponál, hogy kezdeményeznek a lányok egy meghívást. Viszont szolid legyen, egy kávéra, teára stb.
2013. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!