Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány az évfolyamon...

Tetszik egy lány az évfolyamon. Ha leszólítom a folyosón, miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Elég gyakran szoktam látni. Facebookot hanyagolnám, inkább élőben szeretném elkezdeni ezt az ismerkedés dolgot, de hogy kezdjem a beszélgetést? :D

16/f



2013. dec. 16. 20:00
 1/8 anonim válasza:
Hát ha így nincs konkrét kiidulási pontod, akkor találj ki vmi ürügyet, amiért szóba elegyedtél vele, vagy ha az sincs akk mondjuk menj neki, ez a tipikus mód..majd kérj bocsanatot... ari legyel vele,bókolj neki valamit ha úgy látod nem zavarja a társaságod akkor minden okéé.Kérdezd meg hány éves, meg mondjal kedves dolgokat mellesleg sztem jobb lenne mégis a facen is beszelnel vele, vagy valami..ha mar ilyen tanácstalanságba vagy.
2013. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenben eggyet értek az előttem szólóval kivéve abban hogy a facebook-on. Személyesen. Sokkal nagyobb sikered lesz :)
2013. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
oooh köszönöm az egyetértést!! :D
2013. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, meg tudnad mondani merre van a wece? Titokzatos dolgom van."
2013. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tud hol van egy nagy szekrény? Át kell mennem Narniába.
2013. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondjuk hogy szeretem a a rozsaszin tini suncit... neked is olyan szép rozsaszin?
2013. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az nagyon klassz ötlet, hogy "véletlen" nekimész. Aztán mondhatod neki, hogy kárpótlásul elmenne-e du. veled vhová.

:) imádni fogja.

facen nem ismerősöd?

2014. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet fogadj meg, ne többet!


NE A FACEBOOKKAL KEZDD!!!


Először is gyávának fog nézni, hogy odamenni nincs merszed, bezzeg neten ráírsz simán, a lányok szeretik a bátor srácokat, akik mernek kezdeményezni és határozottságot sugall rólad. Utána már nyilván tarthatjátok a kapcsolatot ott is, miután hazamentél a suliból, folytathatod a témát, amiről beszélgettetek stb. Csak ne fb-kal kezdd.

2014. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!