Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek ez nagyon...

Lányok! Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Ha bemutatnak engem egy lánynak(aki tetszik nekem) és mikor odanyújtja a kezét hogy kezetfogjon velem én megfogom a kezét és mint a régi filmekben adok rá egy puszit.xDSzerintetek égő??

2013. dec. 15. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem égő bár én pasi vagyok. Ne érdekeljen mit gondolnak a lányok vagy mit tartanak égőnek, legyél egyéniség. Ha neked még bejönnek az ilyen gesztusok akkor csinálj így.
2013. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha csak így nyomsz rá egy cuppanósat cink. Ha viszont stílussal teszed mindezt, mosolyogva, akkor még le is olvaszthatod vele a csajok bugyiját. :)
2013. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kendrazoltan ***** válasza:
78%

Inkább formabontó és szokatlan, ami jelen esetben (mivel nem például a farkaddal adtál neki egy pacsit...vagy egyéb negatív véglet) inkább pozitív, mintsem negatív...szerintem rohadtul nem égő...bár nem vagyok lány, így nem tudok nyilatkozni az ő szemszögükből...


28F

2013. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nagyon is jó! Sokan biztos elpirulnának ha normálisan csinálod és nem vicceled el.
2013. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
43%
Szerintem nem égő, kicsit zavarba hozó inkább :) De mindenképpen pozitív!
2013. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aki éretlen az ilyen dologra azzal ne tedd. Viszont akiben erős szexuális kisugárzás van feléd, annál mindenképp.
2013. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönne :)
2013. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Laylah ***** válasza:
34%

Jó érzés az ilyen, és igen, kicsit zavarba hozó, ugyanakkor rendkívül udvarias, stílusos, és nem utolsó sorban finoman, burkoltan jelzi, hogy bejövök neki. Szeretem az ilyet. :)


23/L

2013. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Egyaltalan nem ego. Kezet nyujtasz es komolysaggal, de kis mosollyal az arcodon finoman megpuszilod a kezet. Szemely szerint nekem nagyon tetszik az ilyen..mar meg is tortent. Es egyaltalan nem tartottam egonek. :)
2013. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és mi van akkor ha egy olyan lánynak mutatnak be engem, aki nekem tetszik, mert már többször láttam és ő is engem, és a lány gondolja hogy tetszik nekem, de ő max baráti viszonyt szeretne velem.na olyankor szerintetek mi a helyzet??
2013. dec. 15. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!