Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálunk szilveszterkor?

Mit csinálunk szilveszterkor?

Figyelt kérdés
:D

2013. dec. 14. 19:04
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Veled csinálok majd szexet
2013. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én gyereket fogok csinálni. Vagy kotta részegen fogok valahol heverni.
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Tavaly nagyon szánalmas voltam, itt töltöttem veletek, lány létemre!!!

Idén próbálok valami baráthoz átkéredzkedni, hogy ne essen meg idén is hasonló. :/

2013. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
13-as válaszolót úgy tudom elképzelni, hogy átmegy az egyik barátjához, és akkor "jajj mit csináljunk?" ááhh üljünk le és gyakorizzunk :)
2013. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Megyek haverokkal bulizni.
2013. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Barátnál eszembe nem jutna gyakorizni. :S
2013. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

a tervem az, hogy 31. én este beülök az autómba a kedvenc zenéimmel, a gpsemmel, telefonjaimat kikapcsolaom, vezsek egy pizzát meg pár energiaitalt, veretek a tankba, és megindulok, csak ugy céltalanul valamerre.

haverjaim mind barátnőjükkel, szingli spaonom nincs, szánalmas discos szilveszterbe nem megyek.

önkéntes számüzetés, én, az autóm, a kedvenc zenéim társaságában.

alighanem könnyek, bánat, és szomorúság között fog tellni, hiszen saját hibámból veszítettem el egy olyan lányt akit szerettem. Ez még nyáron volt, azóta sme tudok se továbblépni, sem más nem tud az ő helyébe. Szét vagyok csúszva, lalkileg a padlón noha elvileg okom nincs rá. De képtelen vagyok továbblépni...:/

2013. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
tévétnézünk, sütizünk, nullakor pezsgőt bontunk, fürdőszoba-tevékenység, hálószoba, lefekszünk, alszunk.
2013. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
tévétnézünk, sütizünk, nullakor pezsgőt bontunk, fürdőszoba-tevékenység, hálószoba, go aludni.
2013. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
*nem gondoltam,hogy kétszer elküldi,de nembaj, jó így is:D:D:D:D
2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!