Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti miért nem akartok...

Lányok, ti miért nem akartok sehol sem ismerkedni, miért kerestek mindenben kifogást, hogy miért nem jó ismerkedni?

Figyelt kérdés
Facebookra azt mondjátok veszélyes, utcán nem értek rá, mert siettek. Bulikba csak felszínes, bunkó, buta lányokat lehet találni. Mégis hol tudnék ismerkedni, anélkül, hogy ne a rosszat látnák az emberben vagy legalább adnának esélyt egy találkára aztán ha más nem lesz, de legalább elmondhatom, hogy én megpróbáltam, de így, hogy se ismerkedni, se talizni nem akarnak velem, így sosem lesz barátnőm.
2013. dec. 13. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen.Az élet nehézségei.Én pedig azt hittem megélni a nehezebb és az a nagyobb probléma..
2013. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt gyk-n biztos!Írj nekem a többiek is megmondják milyen jó nő vagyok.
2013. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én nem kaptam csak meg a körlevelet, de most valami általánosító verseny van, vagy mi a tosz?
2013. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű: bárhol (legalábbis ezt mondják a lányok).

A másik közhely pedig, hogy menj ki az utcára és ott de az igazság az, hogy aki zárkózott az soha nem is fog érvényesülni az utcán hiába mutogatnak videókat arról másoknak milyen könnyen megy.

Az igazság az, hogy aki tényleg zárkózott és otthon ül az eláshatja magát és ez nem vicc. Próbálj meg 30-40 éves korodra megfelelő egzisztenciát teremteni magadnak, addig járj prostikhoz (mert a későbbiek folyamán a nők elvárják, hogy nagyon jó legyél az ágyban) és akkor próbálkozz be 25-30 év körüli nőknél.

Tényleg nincs más út.

2013. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, vannak olyan lányok, akik szeretnek nyíltan ismerkedni és vannak olyanok, akik nem, a világban nem csupa egyforma ember él.


Én az utóbbiak közé tartozom, lehet nyugodtan megkövezni engem, de biztosan nem fogok ismerkedni sem facebookon, sem az utcán egy tökidegennel, sem a szórakozóhelyeken. Mindezt egyszerűen abból az okból, hogy nekem (és még sok más embernek) a bizalmi kapcsolat kiépítéséhez, a megnyíláshoz egy kicsit több idő kell, ami pont nincs meg egy ilyen egyszeri találka során.

Ráadásul, ha odajössz hozzám és én nem érzem benned azt a pluszt, ami kellene, akkor nyilvánvalóan az lesz az első gondolatom, hogy nekem nincs se kedvem, sem időm arra, hogy veled foglalkozzak, mert szimplán nem érdekelsz. Nem kelted fel az érdeklődésem, márpedig senki nem szeret olyan dolgokkal foglalkozni, amiket nem kedvel.


Ez van, nézz szét az iskoládban, a munkahelyeden vagy baráti társaságban.

2013. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés,és Singularity válasza is sajnálatos módon jogos.Kíváncsi lennék a válaszokra én is,mert ugyanezt tapasztalom.
2013. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!