Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék ismerkedni?...

Hogyan tudnék ismerkedni? Lehetséges, hogy túl nehéz eset lennék? 19/l

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen nyílok meg embereknek, félek egy újabb csalódástól. Néha csendes, néha beszédesebb vagyok, embertől és hangulattól függ, de igazán kevés személlyel találom meg a közös hangot. Leginkább a saját kis világomban élek, alkotok.

Nem vagyok bulizós típus, a barátaim pedig már sajnos mind messze élnek, kevés a kimozdulási lehetőségem ebben a városban, de egyre inkább magányosnak érzem magam...


2013. dec. 10. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:D Én megismernélek, 19/f írj privátba ;)
2013. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de, ha találsz rá választ akkor írd meg nekem is. És lehetséges, hogy túl nehéz eset vagy meg persze ez attól is függ, hogy mit szeretnél, havert/barátot/lelki társat/kapcsolatot.
2013. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon kevés helyen fordulsz meg max csak útközben lehet elkapni de ott meg tuti senkire rá sem nézel. Csak sietsz haza. Így vagy útközben vagy a hentesnél vagy Máárgit néni zöldségesében, vagy nyeten.
2013. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kovács Béla József válasza:
Mozdulj ki, menj el színházba, moziba, hívj el ismerősöket egy koncertre, legyél nyitott. :)
2013. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd eljön a te időd is.... :)
2013. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De sose baj. Ezek se nem jó, se nem rossz tulajdonságok.
2013. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a rendes és normális válaszokat!
2013. dec. 11. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!