Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néznek rajtam keresztül...

Miért néznek rajtam keresztül a lányok?

Figyelt kérdés
Elég nagy változáson mentem át. Eddig egy dagadt senki voltam akkor megértettem, hogy nem érdeklem a lányokat de most durva változásokon mentem át. 15kg ot fogytam férfias elegánsabb divatosabb ruhákban járok jó frizurám van(nem bzis). Van egy kis borostám némi izmom (1 évet edzettem). Nem vagyok elszállva magamtól nem vagyok álompasi de szerintem és sokak szerint is jól nézek ki mégis kb egy lány nem vesz észre. Az iskola egy forgalmas "csomópontján" pár oszt társal minden szünetben kinn vagyunk és mindig nézem a lányokat. Próbálok a szemükbe nézni, hogy észre vegyenek és abból a 100-200 ból jó ha 2-3 pillant rám de látom rajtuk, hogy nem érdeklem őket. Azaz elveszik rólam a tekintetüket. De nem úgy, hogy zavarba jönnek hanem csak nem érdeklem őket. Akkor mégis még mit tehetnék a dolgokért? Tudom menjek oda stb de szeretnék alapból vonzalmat kelteni bennük meg szemezni de mégse ért semmit a változás.

2013. dec. 10. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert apád üveges volt :D
2013. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
genetika kérdése :D
2013. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár általában engem bámulnak a lányok, de ha odamegyek elküldenek a fenébe.

Úgyhogy próbálkozok amíg egy nem ilyen lesz.

2013. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat számít az arc :S
2013. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, ti rinyagépek mind ilyen hülyék vagytok?

Az iskolába azért mégsem ismerkedni jár az ember, most így visszagondolva hány és hány ember mellett elmentem anélkül, hogy akár egy pillantást vetettem volna rá - azt ne mondd, hogy mind depressziósak lettek és ezt a következtetést vonták le abból, hogy egyébként tök mással voltam elfoglalva.

2013. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De mondhatni jóképű vagyok. Csak nem akartam írni mert akkor meg nagy képűzés jönne. Szóval pl magamnak is tetszek már és boldogan nézek a tükörbe, hogy de jól nézek ki. Eddig nem ez volt a félreértések elkerülése érdekében.
2013. dec. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!