Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bámul, nem lép, ír, majd...

Bámul, nem lép, ír, majd megint semmi? Fejtsétek meg nekem ezt a pasit!

Figyelt kérdés
Egy nyomtatvány boltban dolgozom, és kb fél éve kezdődött, hogy bejár a munkahelyemre egy pasi. Mindig nézett, de soha nem szólt hozzám, viszont már a többieknek is feltűnt, hogy mindig engem bámul. Rászántam magam, megkerestem facen-n és ráírtam. Vissza is írt, nagyon aranyos volt, két napig leveleztünk, majd amikor újra bejött a munkahelyemre, megintcsak nem szólt hozzám köszönésen kívül, de ugyanúgy bámult és mosolygott, mint eddig. Oda mentem hozzá, hogy akkor talán csevegjünk egy kicsit, de valami papírt babrált, és szinte fel sem nézett, amíg ott álltam, úgyhogy inkább ott hagytam a francba. Na, ilyenkor mi a fene van? Eddig azt hittem, hogy csak bátortalan, de most már kezdem azt hinni, hogy valójában nem is érdeklem. Vagy nem tudom... Szerintetek?
2013. dec. 10. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:

"de valami papírt babrált" "de ugyanúgy bámult és mosolygott, mint eddig."

- most sem tudta melyik rohadt nyomtatványt kell vennie, mint eddig. A megfejtés ez.

2013. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még az is elképzelhető, hogy ennyire bátortalan. Lehet, hogy amikor odamentél hozzá, akkor leblokkolt, most meg veri a fejét a falba, hogy miért nem tudott két értelmes szót kinyögni :)


Írj neki "ultimátumot": "Helló, ezen a héten csütörtökön meg pénteken 4kor végzek a melóban, utána haza kell mennem, de a délutánom többi része szabad. Nem futunk össze valahol a városban 6 körül?"

Nyilván a szövegbeli időpontok tetszés szerint variálandók :)

Egy ilyen magas labdát ha nem csap le, akkor passz, ne foglalkozz vele tovább. Ha ennyire nme képes valaki reagálni a másik közeledésére, akkor lehet, hogy ott komolyabb bajok vannak, egy zaklatóra pedig gondolom nincs szükséged :)

2013. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mindenkivel olyan önfeledten, édesen cseveg, hozzám meg egy fél mondatot nem bír hozzám vágni. Most már tényleg kezdtem azt hinni, hogy az üzenetemre is csak illemből válaszolt. Bár ezt meg azért nem gondolom, mert nem csak válaszolgatott, hanem kérdezett is... ejjj, nem tudom. Nos, azt biztos, hogy én elhívni már nem fogom sehová, én kerestem meg, én üzentem neki, én mentem oda, innentől kezdve, úgy gondolom, ha valamit akar, akkor ő jön. Most már csak az a kérdés, hogy vajon akar -e, érdemes -e várnom rá...
2013. dec. 10. 09:26
 4/10 menta34 ***** válasza:
Szerintem írj még neki egyszer, lehetőleg olyat amit megért, vagy ami felrázza, pl. hogy azt hitted szimpatikus vagy neki ezért odamentél ő meg le se szart, szóval bocs és többet nem keresed, stb.
2013. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert leblokkol ha veled van, ami a vonzalom jele, annyira izgul, hogy ne rontson el semmit, hogy nem tud semmit csinálni tőle...

Hívd el te.

2013. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre könnyű a válasz,bizony ennyire félénk,és amikor odamentél hozzá leblokkolt teljesen.Nem tudja mit csináljon,hogyan közeledjen feléd.És biztosan a falba verte a fejét,miután elmentél onnan.

Biztosan érdekled,ha ennyire néz téged,csak ennyire bátortalan.Tudom milyen érzés,mert régebben én is ilyen voltam.

2013. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg ezt kellene tennem, de nem akarom elijeszteni sem. Még a végén azt hinné, hogy túlságosan rámenős vagyok, és nem akarom zaklatni. Meg tényleg úgy érzem, hogy most már neki kellene lépni, ha akar valamit. De ha azt mondjátok, hogy szerintetek csak beszari, és lehet, hogy tényleg bejövök neki, akkor lehet, hogy mégis neki durálom magam és rá írok. Maximum azt mondja, hogy sorry, de nem :(
2013. dec. 10. 10:34
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk a papír az remegett rendesen a kezében, amikor mellettem állt :)

De könyörgöm, 34 éves emberről beszélünk... Ráadásul tényleg félek kicsit, hogy elutasít és az tök ciki lenne, ha legközelebb megint bejön, tuti nem tudnék már a szemébe nézni :)

2013. dec. 10. 10:36
 9/10 anonim válasza:

Szerintem is nyugodtan hívd el, vagy szólítsd meg. Veszíteni valód nincs, és nagy az esély rá, hogy valóban félénk csak.


Sok sikert ;)

2013. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a bíztatást, de nem hiszem, hogy nekem kéne menni utána. Ha ennyire nem képes, akkor mit várhatok tőle a jövőben? Azért még reménykedek, hogy megembereli magát, ha mégsem jelentkezik, akkor betudom annak, hogy félre értettem a jeleket. Köszi mindenkinek!
2013. dec. 10. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!