Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy olyan lánnyal, akiről én...

Egy olyan lánnyal, akiről én mindent tudok, de ő kb semmit sem tud rólam, hogy ismerkedjek meg?

Figyelt kérdés

Na szóval,az a helyzet,hogy még a nyári táborban beleszerettem egy lányba,de szinte kizártnak tartom,hogy emlékezzen rám,és ha igen,akkor azt sem feltétlen pozitív emlékekkel.Személyesen nem bántottam,de közvetve megeshet.

Azt szeretném kérdezni,hogy mégis mitévő legyek,hiszen kb semmit sem tud rólam,és én se tudok róla olyan sokat,csak ilyen elsőlátásraszerelem volt.Előre is köszi :)

14/F



2013. dec. 9. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Áhh, ez így esélytelen.
2013. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem eselytelen! Csak ha telleg egyatalan nem erdeklodik es latszik rajta hogy csak magaval foglalkozik es leszar teged akor ha nagyon tetszik probalkozhatsz de ha tenyleg ilyen akor szerintem hagys ott.
2013. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktad látni? Mármint a nyári táborban láttad életében először és utána már nem is? Vagy hogy? Bocs ha én vagyok a hülye:D
2013. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát...nagyon ritkán szoktam látni,de azt sem tudom,hogy mitévő legyek.Ötletem sincs,hogy mégis hogyan nyissak felé.A nyári táborba minden évben jön,meg elméletiekben holnap is találkozhatok vele.
2013. dec. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!