Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek imponál ha egy...

Lányok nektek imponál ha egy fiú zsiványabb a kelleténél?

Figyelt kérdés

Mikiről van szó a haveromról, seftelésből él az USA-ba, méghozzá nagyon jól. Pár kép, hogy megértsétek miről beszélek:


A pénzt nem sajnálja, ha van ad mindenkinek:


[link]


Playstation 4 tipusú játékgépet elsők közt vette át:


[link]


Egy Porsche Panamera gépjárművet birtokol:


[link]


És itt a barátnője:


[link]


Akit szép drága csokrokkal szokott meglepni:


[link]


Nektek imponál ha egy fiú ilyen?



2013. dec. 8. 22:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:

Sztem meg hülyék vagytok, ezek a képek akárhonnan lehetnek.. Nem egy nyomi pózol 50millas kocsival.. Akármikor be tudok menni az autpszalonba ilyen képet csinálni, és az a pár száz ezer Ft sem nagy szám, inkább szánalmas ezekkel villogni..

Nem hulyesegbol mondom, van olyan idióta ismerősöm aki bérelt autóval pózol a fb képein mert azt hiszi úgy menő..

2013. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 A kérdező kommentje:
már nem azért de kb 5k dollár van a kezébe... a mellette lévő gucci táska meg tele volt ilyen kötegekkel....
2013. dec. 8. 23:26
 43/84 anonim válasza:
nem kell irigykedni Zsivány Mikire
2013. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:

Tomika, volt hogy projekt pályázatot nyertem, 5 millió Ft is volt már nálam kp-ban, nekem is pózolnom kellett volna?

Ne vegyetek már be minden szart..

2013. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 A kérdező kommentje:
jó de az nem a te pénzed volt
2013. dec. 8. 23:28
 46/84 A kérdező kommentje:
miki 24 éves koráig koptatta az egyetemi iskolapadokat szóval megérdemli a pénzt
2013. dec. 8. 23:28
 47/84 anonim ***** válasza:
Én is 5 évet koptattam az iskola padot 550ezret keresek itthon sefteles nélkül, amikor kint voltam usaban, egy hónap alatt kerestem 1.5 milliót pénzügyi tanácsadóként, most mégis mire kéne féltékenynek lennem, arra, hogy neki a pénz az egyetlen érték, és úgy érzi csak jól magát, ha ezzel pózol? En azért nem maradtam kint, mert szeretek itthon lenni a családommal, de neki tuti sokat ér az a penznyelo pics a :D naggyon féltékeny vagyok :)
2013. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 A kérdező kommentje:
kamus vagy 71%os
2013. dec. 8. 23:38
 49/84 anonim válasza:

47

Miért beszélsz így Miki asszonyáról?

szerintem pl jól néz ki és kedves, aranyos.

Szerintem irigy vagy hogy Miki nem veled jár, mert a soraidból azt vettem ki, hogy csaj vagy.

2013. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
Én meg azt hogy te 12 éves xd
2013. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!