Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az ellentetek...

Szerintetek az ellentetek vonzzak egymast, vagy inkabb a hasonlo kaliberü emberek?

Figyelt kérdés

Egy srac sajat bevallasa szerint azert kedvel, vagy akarna tölem valamit, mert mas vagyok, mint az atlag, mint ö. Ö iszik, bulizik, cigizik, neha füvezik, en egyiket se. Es szerinte igy tök jol kiegeszitenenk egymast...

En viszont nem tudnek mit kezdeni egy olyan sraccal, aki ennyire mas, mint en.

Kinek mi a velemenye? Ti hasonloak vagy különbözöek vagytok, mint a parotok?


2013. dec. 7. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A hasonlóság, egyértelműen. A hasonló életút, személyiség. De ha mindenben egyforma két ember, az unalmas, illetve olyan nincs is. Pl. a temperamentum gyakran eltérő.
2013. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 II.Dartheon ***** válasza:
szerintem a hasonló hasonlót vonz inkább.. nem nagyon passzoltok össze, te nyugisabb életet szeretnél, de ő meg pörög, nem hiszem h elég lenne neki a te nyugis életed.. hamar bedobja a törölközőt, vagy csak egy kefélésre kellesz neki.
2013. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy bszott jó kérdés, hallod-e!


Én, személy szerint, nagy duzzogva a 2.ra voksolok.

2013. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs két ugyanolyan ember. Szerintem lényegtelen, ha jön a szerelem akkor kultúrától, nyelvtől, földrészektől eltekintve megtalálják egymást az emberek. A kérdés inkább az, hogy mennyire vagytok toleránsak, elfogadóak egymással és mennyire vagytok nyitottak a másik világára, hogy általa ti magatok is többek legyetek.
2013. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

sztem legalább 70-80%-ban hasonlóság kell, a maradékban lehetnek ellentétek, kiegészítés.

de mképp hasonlóság

van a környezetemben ellentétes kapcs is, de az a szememben nem kapcs, hanem inkább ilyen alá/fölérendelésen alapuló akármi.

2013. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Osztálytársaim is hasonlók. Náluk a csaj egyenesen egy hittérítő. Hithű református meg minden.

A pasi meg egy igazi rosszfiú. Azzal dicsekedik hogy hogy szétcseszi magát minden koncerten/bulin.

2013. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

En is igy gondolom. Nem kell, hogy ugyanolyanok legyünk (egek dehogy, belölem egy is sok lenne neha egy kapcsolatban...:D), de azert ha az alap eletfelfogasunk ennyire mas, annak szerintem nincs sok jövöje...

Amugy 6os, es müködik az ö kapcsolatuk? Vagy egyaltalan együtt vannak?

2013. dec. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!