Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi tetszhetek neki?...

Ez most mi tetszhetek neki? Nem vagyok a számára kozombos?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam ,aki már év elejétol furán viselkedik velem. Egyszer rogton beszolt kozben nem is ismertem. Másodszor kedves volt.A lányok buzeráltak vele ,hogy járjunk uljek mellé vagy o mellém stb...Ebbol aztán oszt.fonoki ugylett persze a fiút szidták le.Ebéden olyanokat mondogat ,hogy fújjam meg a kajáját stb..Adott sutit is.Mások mikor a buszban rosszul voltam és kidobtam a taccsot ,akkor buzerát ,de pgy mint haver.Mikor lemegyek az oszt.társamnak valamiért a bufébe ,akkor mindíg mondja ,hogy pincérnek kellett volna mennem.Ultem már vele midníg segítettunk egymásnak. Hol o súgott nekem ,hol én neki.De ma furábban viselkedett pl: reggel nem voltam valami jol (gondjaim vannak) és ezt így elmondtam az osztálynak (nem akkora gondok) és rám mosolygott olyan bíztatoan ,hogy bírd ki én itt vagyok eros légy meg eggyut érez velem meg aztán mondta is.Meg csetintett aztán rám mutatott és rám kacsintott. Meg voltak mások is. Tok furi más lányokkal nem ilyen csak velem.

2013. dec. 3. 21:52
 1/8 zotanbro ***** válasza:
tetszel neki
2013. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki :) Hány évesek vagytok?
2013. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

16.vagyok és o is :) Meg kérdezgették tolem a lányok év elein nem-e tetszik én még ,akkor mondtam neki ,hogy nem ,de már akkor sem volt kozombos.Csak haraguttam rá na meg új sulitársaim voltak nem bíztam ill. bízok még bennuk úgy.

Meg jut eszemben ma meg játszottunk infon egy játékot és dicsérgetett ,hogy milyen ugyes vagyok.

Mmeg az elott a barátnommel ultunk és nem tudtunk valamit meg csinálni és a haverja idegbeteg volt o meg tok kedvesen megcsinálta vagyis segtített.

Tényleg tetszek neki? :) Ki lehetne belole hozni valamit? Mert velem nem úgy viselkedik mint a tobbi lánnyal nem olelget nem csiglánt meg nagy szokása ez miért lehet?

2013. dec. 3. 22:04
 4/8 zotanbro ***** válasza:
tényleg tetszel neki!
2013. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, bar osztalytarssal sose jo jarni :)
2013. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
sztem homi a csavo
2013. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem.kizart.bocs de nem tetszhetsz neki,kinek tetszik egy olyan csaj aki beokad a buszon?
2013. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dehogy az ma meg megkért ,hogy legyek a párja a szalagavatón.
2013. dec. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!