Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg csak szórakozó helyeke...

Tényleg csak szórakozó helyeken lehet igazán ismerkedni?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mivan, egyszerűen az az otthon ülő típus vagyok. Jó néha eljárok helyekre szűk baráti társasággal de nem az igazi, folyton csak a részegeskedések mennek részeg lányok bunkóak fos az egész, nem szerettem már járni meguntam. Bár volt egy kisebb társaság akikkel elvoltam, velük minden jó volt, de egyszerűen nem volt időm eljárni mert régen hétvégén is dolgoznom kellett és a legutóbbi bulit is abba kellett hagynom időbe hogy letudjak feküdni aludni mert másnap reggel már dolgozni kellett menni. Azóta nem hívnak sehová, jó van pár barátom akik benne vannak ilyen társaságba de nem igazán járok el, nem tudom miért valahogy nem látok benne semmit.

Normális lányt nem tudok megismerni alkatom miatt, csendesebb is vagyok bár megtudok nyílni csak már unalmas hogy elmúltam 20 éves és még nincs senkim. Jó volt barátnőm már tehát nem mondom azt hogy szűz vagyok mert szexuális élményeim is voltak de mégis hiányzik egy olyan lány aki mellettem, van, szeret, megbecsül és nem issza agyon magát. És nem jár el minden hétvégén pénteken szombaton bulizni mert az olyan is, egyből rámásznak a jó pasik én meg maradok a sz@rba. Nem értem hogyan lehetne így ismerkedni máshogy már unalmas hogy egyedül vagyok, és egyedül kelek nagyon nem tudom a szívem kiönteni senkinek.

Van egy lány akit megismertem egy fórum oldalon, elég kedvesnek tűnik, megért és elfogad, de mostanában tojik a fejemre, mert messze lakok így akkor minek pazarolja rám az idejét.

Nem tudom mi legyen már lépnék valamit, mert félek hogy egyedül maradok. Mostanában sokat dolgozom munkahelyemen idősebb korosztály van ők már mások mint én jóval, más generáció, velük nem jövök ki úgy igazán, de már unalmas az egész élet így. Eddig elvoltam itthon, nem volt gond de most már... passz.

Mi legyen?


2013. dec. 2. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Merre élsz? :)
2013. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komárom Esztergom megye
2013. dec. 2. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Lenne kedved beszélgetni? :) Nem mondom, hogy ma, mert már késő van.
2013. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De jó lenne megismerkedni veled! De sajnos messze vagy. :(
2013. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első: írtam privátot ugy egyszerűbb lesz.

Második: picit megleptél :) te is ahogy az első is merre van az a messze?

2013. dec. 2. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szabolcs megye.
2013. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 21. szülinapom előtt 2 hónappal ismertem meg a feleségemet egy internetes társkereső oldalon.


Szóval ilyen oldalakon is lehet ismerkedni. Már 3,5 éve együtt vagyunk, és 2 éve összeházasodtunk. :)


A környezetemben senki nem volt aki eléggé tetszett volna. Vagy a személyisége úgy bejött volna, hogy kezdjek is vele...Így nem próbálkoztam.


Szóval nekem még tapasztalatom sem volt. Pedig haverokkal jártunk disco -ban is, bár az nem az én világom...szerintem oda csak a particicák járnak vedelni...nem szimpatikusak.


Talán próbáld meg te is.


24 F

2013. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!