Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha teljesen...

Mit csináljak, ha teljesen kikészít idegileg, hogy a lányok ösztönösen a sötétbőrű fiúkhoz vonzódnak és ha van választásuk biztos, hogy egy fehér és fekete fiú között a sötétebb bőrűt fogják választani?

Figyelt kérdés
Mert nagyon úgy tűnik, hogy valamiért a lányok inkább járnának négerrel, mint fehérrel, ha tehetnék, de egyelőre csak 50 000 néger van hazánkban, de mi lesz, ha majd millióan lesznek, akkor mi lesz a fehér férfiakkal, ki fognak pusztulni, csak, mert a lányoknál előnyt élveznek a sötétebb bőrű népességek? Tényleg ennyire ösztönös ez a lányoknál vagy csak ez az új média divat őrület vagy mi a tököm?

2013. dec. 2. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

"de mi lesz, ha majd millióan lesznek"

Nyugi akkor majd én fogok lépni!De akkor jobb ha mindenki otthon marad.

2013. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
szilvásbuktát, mer' azt szeretem
2013. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felfogni a tényt,hogy hülye vagy.

Nehéz ez gondolom,de idővel sikerül remélem.


Én hipó reklám vagyok és mégsem mondták soha,hogy inkább egy afroamerikait választanék.

2013. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rég jártál erre...vagy csak én láttalak régen...

De én még mindig a fehér pasikat részesítem előnyben!!! Olyannyira, h más fajtájú szóba se jöhetne - se néger, se arab, se eszkimó, rézbőrű, de már a latínó se tetszik...

2013. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a divat. Bízzunk benne, h elmúlik.
2013. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy sikerült általánosítanod a mikrokörnyezetedben levont következtetés alapján. De csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy nekem tejfehér bőröm van és van barátnőm. Neki szintén.
2013. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utálom az általánosításokat :(

Undorodom a sötétbőrű férfiaktól és csak a fehérekre gerjedek :D

2013. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hunbula ***** válasza:
Mit csináljál? Vegyél szolibérletet
2013. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!