Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor érdeklem vagy sem?

Most akkor érdeklem vagy sem?

Figyelt kérdés

Na,az van,hogy megismertem 2-3 hónapja egy srácot (közös barát által). Párszor találkoztunk még csak,de éreztem,h érdeklődik irántam. Már kezdtem azt hinni,hogy kialakulhat köztünk több,mint barátság,de aztán bejelentette a közös barátunknak (a fülem hallatára),hogy alakul a dolog egy csajjal (szaktársával). Viszont velem mégis úgy viselkedik,mintha akarna valamit. El is hívott találkozni egyszer kettesben,csak pont nem értem rá. És ami elég érdekes,hogy nekem van egy nyulam,imádom,és mióta megtudta a srác,azóta csomószor róla érdeklődik,szinte rajong érte,kéri h mutassak képeket róla.:D És a napokban rám is írt facen,hogy majd megnézheti-e a nyulamat valamikor. Ezen eléggé meglepődtem,mert annyira még nem ismerjük egymást,még facen sem beszéltünk soha. Nem hiszem,h a nyúl érdekli ennyire... de azt sem,h akar tőlem vmit,hisz akkor nem jelentette volna be előttem,h lehet összejön egy másik csajjal. Most akkor mivan? Csak barátként érdeklődik felőlem?

19/L


2013. dec. 2. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán saját magad próbáld menedzselni az ismerkedésedet, és ne barátok vagy mások (fél)információi alapján cselekedj.
2013. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem a nyúlra akar rámozdulni
2013. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!