Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha nem érdekel titeket...

Fiúk! Ha nem érdekel titeket a lány, miért nem mondjátok meg?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztam egy sráccal, akivel előtte leveleztünk. Amikor találkoztunk én úgy éreztem, hogy bejövök neki. Majd írt egyszer, hogy jó volt velem lenni stb. De azóta nem írt, így én írtam r. Válaszolt, de a következő randi szóba sem került. Nemrég rákérdeztem konkrétan, hogy miért is nem beszélünk amióta találkoztunk erre az volt a válasza, hogy ne beszéljek hülyeségeket. Természetesen azóta sem keres. Aztán tegnap megírtam neki, hogy gyáva vagy és letöröltem az ismerőseim közül. Erre megint írt 3db kérdő jelet.
2013. dec. 1. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz .. mert nem érdekled.
2013. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak randizgttatok akkor nem tartozik neked magyarázattal.


Lehet más oka is annak hogy nem írt, de magyarázattal akkor sem tartozik. Annyit találkozik veled amennyit akar és te is.

2013. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!