Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti tényleg a facebook...

Lányok! Ti tényleg a facebook adatlapja alapján ítélitek meg a srácot? Ha így van, akkor miért?

Figyelt kérdés

-Tegyük fel tetszik a srác,szemeztek vele,majd ő odamegy és beszélgettek, tehát tökre szimpatikus, laza stb.


-Aztán bejelöl a srác facebook-on,és pár fénykép van, adatlap is tök üres, tehát nem vonzó a profilja.


-Számotokra onnantól ez a srác egy LÚZER jófiúnak van elkönyvelve és onnantól nem akartok semmit tőle?


2013. dec. 1. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a lányoknál ez így működik,viszont a nőknél nem.Utóbbiak kicsit érettebben és kevésbé felszínesen gondolkodnak.
2013. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dehogy is. Szerintem még vonzóbb is valaki, ha nem csak az a facebook-függő, hanem mással tölti a szabadidejét..
2013. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan állat,aki a k*csög facebookot bármihez alapnak veszi?Szerintem csak a gyökerek rakosgatják tele mindenféle elcsépelt,igazságtartalommal bíró idézetekkel.Szerintem normális ember nem írja ki még azt is,hogy ha elment sz@rni.
2013. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen kérdést tesz fel a legtöbb lány szemébe már lúzer.
2013. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten irritál, ha egy srácnak olyan képei vannak, hogy tükörben pózolós, félmeztelen kép. Az ilyet messze kerülöm. Van egy normális, kedves, helyes és vicces srác. Aki simán "kihasználhatná" az adottságait, ha egy paraszt lenne(már bocsánat), és menőzhetne a facebookon. De nem teszi :) És ez tetszik
2013. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én sokkal jobban szeretem, ha nincs tele az adatlapja minden szarral:D Amúgy nem a facebook adatlapja határozza meg, hogy mit gondolok róla:)
2013. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!