Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs kedvem? Kiégtem?

Miért nincs kedvem? Kiégtem?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag 4 éve nincs barátnőm, és nem is akarok, mert nincs kedven lefutni a szokásos köröket.

Ifjabb korom igen mozgalmas volt, mindig volt barátnőm. El vagyok a munkámmal, beleölöm minden időm és energiám, utazok, járom a világot.

Viszont már kezd zavarni a helyzet, pont a fiatal korom miatt, hogy most szöges ellentéte lettem.


2013. nov. 29. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki. Ugy hogy ahelyett hogy utazgatsz, inkább csajozz! Utazni 50 évesen is lesz lehetőséged, de jó asszony alapanyagot keríteni nem. Meg ha az emeber mindent feladna, csak mert nem jön össze mindig, akkor egy halom szakma is kihalna. Ugy hogy emeld fel a feneked és go out.
2013. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A nyáron egy nap elmentem egy szórakozó helyre, össze is ismerkedtem egy-két lánnyal de ennyi. Hazajöttem.

A munkám miatt utazok annyit egyébként.

33 évesen nem igen kellek már szerintem egy nőnek sem, legalább is olyannak amilyen típusokat kedvelnék.

2013. nov. 29. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan gondolod? Pont hogy a 30 év körüli nők akarnak turbósebességgel bepasizni. Hogy ez neked jó e vagy nem azt nemtom, de ha nem találsz ilyeneket, akkor rossz körökben mozogsz.
2013. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó ez így, majd változik, ha szerelmes leszel.
2013. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én is azt érzem hogy semmi kedvem ismerkedni, ugyanazt elmondani magamról... fél éve csak ismerkedek, de egyik sem alakult komolyan :(


24/l

2013. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3.

1000% hogy rossz körökben mozgok, ugyanis semmilyen körökben nem mozgok.

Csak a munkám van. (az meg olyan amit ebben az országban kb 8 ember csinál, és mind férfi)

2013. nov. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!