Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha egy fiúnak...

Mit csináljak, ha egy fiúnak sem tetszem? Mármint úgy, hogy azt észrevehetően kimutatná?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes, de még soha nem volt barátom, és tudom, hogy még van időm, meg minden, de azért fura, hogy senki nem vesz észre. Pedig nem vagyok kövér, pattanásos, még a hajam is szép meg hosszú, meg minden, és nálam sokkal csúnyább lányoknak simán van barátjuk.

16/L


2013. nov. 27. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nemtom én sem, ilyenkor már pedig kéne. küldj egy képet nekem is.
2013. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, akkor okosabb leszek.
2013. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nehéz dolog, de próbálj meg nem erre koncentrálni, hanem csak úgy élvezd az életet, élvezd, hogy új dolgokat feldezhetsz fel és próbálhatsz ki, töltsd hasznosan a szabadidőd olyasmivel ami neked örömet, kikapcsolódást okoz. Csak éld az éledet, anélkül hogy görcsösen vágynál valakire. A szerelem amjd akkor jön, mikor egyáltalán nem várod. Én is a te cipődben jártam, sokkal idősebben mint te, aztán mikor elhatároztam hogy csak magamra meg a sulimra fogok koncentrálni, akkor váratlanul megismertem a páromat :-)
2013. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
biztos a hozzáállásoddal van a baj, mosolyogj sokat :) 19/L
2013. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!