Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lesz igy eselyem nala?

Lesz igy eselyem nala?

Figyelt kérdés

Haverok vagyunk es tudom, hogy kedvel engem ez a fiu, de sajnos sulyfeleslegem van.

Mivel par honapig nem fogom ot latni, arra gondoltam, hogy ez tokeletes alkalom arra, hogy lefogyjak es meglepjem ot.

Lesz igy eselyem nala vagy aki egyszer kover volt, az kover marad a szemetekben fiuk?


2013. nov. 26. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nyílvánitotta ki hogy nem tetszik neki a súlyfelesleg akkor ahogy érzed. Az a lényleg hogy jól érezd magad.
2013. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha a súlyfelesleggel együtt jössz be neki, akkor miért ne lehetne esélyed?:) Pár hónap alatt sajnos nem lehet sokat fogyni :S

De én úgy gondolom simán lenne esélyed:)

2013. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom én is leadtam rgy 10est de a szemében ugyanolyan duci maradtam.De ez n jelenti azt hogy nem tezszel neki;)
2013. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!