Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok megismerkedni...

Miért nem tudok megismerkedni végre egy helyes, kedves, hűséges sráccal?! Amúgy 18 vagyok.

Figyelt kérdés
Igaz kb sulin kìvül nem járok sehova,ahol lenne lehetőség ismerkedni.Vagyis koncertekre járok meg néha szìnházba,de sosem látok 18-20 éves fiùkat. :D Ùgy tűnik az a sorsom,hogy a fiatalságomat szingliként èljem le... Ötletek? ;P
2013. nov. 26. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom de nekem is jól jönnének ötletek mert ugyanebben a helyzetben vagyok.. bár én még koncertekre sem járok. :'D jó is lenne ha valaki csak úgy becsöngetne hozzám hogy ő életem szerelme xD 18/L
2013. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 21 éves vagyok srác én is így vagyok ezzel hogy nem találok egy normális kedves, hűséges lányt sehol csak az idiótákat fogom ki vagy azokat akik már foglaltak :)

Igazából én már a netes ismerkedésre támaszkodom de nehéz kifogni olyan lányt aki közel lakik hozzám úgy hogy lehetőleg busszal is hamar meglehessen oldani az utazást vagy autóval ha úgyvan :)

2013. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
huszonéves srácok kerülik a színházat.
2013. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Írj nekem, aztán esetleg ismerkedhetünk :)

18/F

2013. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hehehe harmadik,azt gondoltam...pedig nèha vannak igazán szòrakoztatò zenés darabok. ;D Hát,pedig koncerten sem làttam korban hozzàm közelìtő sràcot...pedig nem
2013. nov. 26. 08:59
 6/13 A kérdező kommentje:
*pedig nem Szìj Melinda adott koncertet!(;
2013. nov. 26. 08:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vafytok okosak csajok... Ha nem mentek sehova akkor mit vártok? A másik hogy ha a jòképűségből elég a minimum akkor több esélyes van.
2013. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én pl. baromi sokat ismerkedem neten, és onnan viszem találkozásra a dolgokat minél hamarabb :) De... valami mindig hiányzik :) Valamit mindig találok, ami kiábrándít, vagy ő bennem, és nem jön össze semmi komoly :( 20/f

Ha szeretnéd, írj, és beszélgethetünk :)

2013. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy diszkóba ne menjetek ismerkedni :) Ott csak meg akarnak majd farkalni titeket :D
2013. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én néha járok színházba de sosem jutott eszembe,hogy ott bárki is ismerkedni akarna.:D


Ismerkedésre nagyon tuti hely valami tánctanfolyam.

18/F

2013. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!