Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Mire gondoltok ekkor?

Férfiak! Mire gondoltok ekkor?

Figyelt kérdés

A távolban ültök és a kezetekkel az állatokat támasztjátok és úgy néztek hosszasan egy lányt.

Ilyenkor mi jár a fejetekben? Mit ÉREZTEK?


2013. nov. 25. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
pl h. szép/ h. jól néz ki/ hogy megfektetné / h. szívesen megismerné... embere válogatja :D
2013. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van,hogy semmit.Néhány férfi képes arra,hogy minimálisra csökkentse az agyi aktivitását(amelyikünknek kifolyik a nyála ilyenkor és üveges tekintettel bámul,az általában olyan).Én is szoktam bámulni lányok felé,de nem feltétlenül őket nézem,csak nézek a semmibe.
2013. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent jelenthet. Van, aki csak bambul, van, aki meg tényleg a lányt nézi. Vagy csúnyának találja, vagy szépnek, vagy észrevett rajta valamit, és azt nézi stb.
2013. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:

A - verzió: ez meg mi a fene, hogy néz ez ki ez kutya vagy macska vagy miez?

B - verzió: menjen már alrébb forduljon már el basszus beleszáradt az orromba egy pici fika ki kéne szednem mert már nagyon zavar.

C - verzió: pff mi is megy ma a tv-ben este

D - verzió: a roh---adt életbe, de letépném róla azt a ruhát, aztán hazavinném és szexelnénk

2013. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az hogy: holnap vizsga és ahelyett hogy tanulnék nézek egy csajt és azon ábrándozom hogy de meghúznám pedig ha így folytatom holnap a tanár fog engem...
2013. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dugni vagy nem dugni, az itt a kérdés...
2013. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a hülye válaszokból kiszűrted: senki sem tudhatja. Szoktam úgy ülni néha. Nincs semmi különösebb jelentése. :) Ha nézek egy lányt, mindegy a pozíció: őt nézem. ;)


22/F

2013. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én őszinte leszek!

arról elmélkedek hogy vajon milyen lehet a terep közepén levetkőztetni és megdugni a sulipadon :D

2013. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!