Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan ember aki vevő...

Van olyan ember aki vevő lehet ilyen hülyeségekre?

Figyelt kérdés
Nem tudom ismeritek-e az Ylvist (The fox-ot már biztos hallottátok tőlük). na ők ilyen humoristák is, szoktak ilyen prankeket csinálni, hogy mennek és banánt dobálnak az embereknek, vagy vázát, hogy kapják el ( http://www.youtube.com/watch?v=IjU_v6SWvDU) vagy seggberugdosnak embereket ( http://www.youtube.com/watch?v=L3uYPCUzgh4). és ezek miatt én is úgy kedvet kaptam ezekhez a random dolgokhoz. és csak érdekel van-e olyan, aki még ennyire elvetemült rajtam kívül? nem ilyen szinten de én olyan szívesen csinálnék ilyeneket, és kíváncsi vagyok van-e esélyem arra, hogy találkozok hasonló emberekkel :D
2013. nov. 25. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezek hülyék :DD
2013. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Van, hidd el. Őrültekkel bárhol lehet találkozni. :D
2013. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi :D annyira imádom, hogy mikor seggberúgnak valakit, nem futnak el :D a szőke még rá is mosolyog az egyikre .D
2013. nov. 25. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.
2013. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van.
2013. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A vázás részben a gyümölcsös még oké, de a rugdalózó térdkalácsát háromba törném, ha nálam próbálkozna.
2013. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
valószínűnek tartom, hogy meg lennék lincselve, ha rugdosással próbálkoznék, valami lightosabbra gondoltam :D
2013. nov. 25. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan ezzel!

Nem tudom belinkelni neked, de írd be a keresőbe, hogy: "Na így trollkodj egy orosz katonával!"

A fickó ott is hátsón rúgja a másikat, aminek kellemetlen következményei lesznek.

2013. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mondom, hogy nem rúgnék seggbe senkit :D
2013. nov. 25. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen sokat vagyunk! :D már azt hittem,csak én
2013. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!