Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy a fenébe kezdjek el ÉLNI?

Hogy a fenébe kezdjek el ÉLNI?

Figyelt kérdés
Egészen 18 éves koromig nem igazán érdekeltek a lányok, mondhatni, ultrakésőn érő vagyok. Utána próbálkoztam ugyan, de rá kellett jönnöm hogy az egyik főbb oka az elutasításoknak, hogy iszonyatosan elhanyagoltam magam, sose törődtem igazán a külsőmmel, komoly önbizalomhiányom is volt. Már kezdek jól kinézni szerintem, de most itt vagyok majdnem 20 évesen és még mindig párkapcsolat nélkül, szüzen. Baráti köröm szinte csak fiúkból áll, szóval az ezen keresztül való csajozás esélytelen. Hol és hogyan ismerkedjek értelmes lányokkal? Egyáltalán nem érdekel ha nem egy bombázó, de jó volna ha el lehetne vele rendesen beszélgetni. Amit még fel lehetne írni negatívumként, hogy elég rossz az anyagi helyzetem, de az utóbbi időben ez ellen is próbálok tenni. Most döbbenek csak rá, mennyire elpazaroltam a tinédzser korszakom, a "fiatalságom". Be fogok még tudni egyáltalán illeszkedni normális közösségekbe?
2013. nov. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
2013. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A felfogásod már most egy ro.adéké úgyhogy simán beilleszkedsz.
2013. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, miért is ro.adék?
2013. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyetemre járnál, máris bővülne a választék (hiszen összeismerkedhetnél egy csomó csajjal), viszont aki már 20 évesen is csak egy panelproli, annak nincs sok esélye.
2013. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne járj egyetemre! Tele van az oldal huszonéves egyetemista vagy volt egyetemista szűz szarral. Szerezz egy szakmát és dolgozzál. Ha van pénzed, lesz csajod is.
2013. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!