Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Azt mondják mindenki jó valamiben... Sok lánnyal találkoztam akik nem tudják miért nem képesek rendes kapcsolatot kialakítani, és nem tudják mit, hol rontanak el. Ha magadra ismersz, ne habozz írni és én őszintén fejedhez vágom az összes rossz dolgot, amin változtatnod kell.
2013. nov. 24. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szóval te úgy gondolod, h meg tudod oldani, számodra vadidegen emberek problémáit? ...szerintem inkább a saját életeddel foglalkozz ahelyett, h mások fejéhez vágod, h szerinted mit csinálnak rosszul!
2013. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a problémám, hogy rosszul vagyok, ha egy nap nem jár bennem férfi...


Egyszer szórakozó helyen láttam viszonylag visszahúzódóbb fiút, de nem bírtam ki, hogy ne tudjam mire képes. Hazavittem és összefeküdtünk. Annyira jó volt, hogy reggel nem engedtem haza, és még egyszer akartam őt.


25/N

2013. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is visszahúzódó fiú vagyok.
2013. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!