Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy hívjam el őt...

Szerintetek hogy hívjam el őt valahova, vagy mi lenne ideális hely első randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ismerek már régóta személyesen egy lányt.Nem sokat beszéltünk, de mostanában fb-n néha szoktunk beszélni, de ott se tudom milyen témákat vegyek elő, hogy tudjunk beszélni.Néha a sportról beszélünk, vagy suli, de soha sem olyan hosszasan beszélünk.Miről beszéljek vele, illetve szerintetek hívjam el inkább valahova? Tanácsot szeretnék kérni, hogy hova hívjam, miről beszéljek vele :)

2013. nov. 24. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, naná, hogy hívd el valahova! Hátha személyesen jobban alakul a dolog :) Akármiről beszélhettek igazából, hobbikról, családról, suliról, akármiről... Ehhez szerintem egy teázó, kávézó nagyon jó helyszín, tudtok kettesben lenni, dumálni. De ha olyanok és annyi idősek vagytok, akkor beülhettek egy sörre/fröccsre valami kulturáltabb helyre :)
2013. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Valakinek valami más eszébe jutott még?:D
2013. nov. 24. 14:45
 3/3 anonim válasza:

szerintem is hívd el! ha úgy látod, hogy te is érdekled őt, akkor meg pláne. :) ha csak úgy szimplán beszéltek, kérdezd meg (mindig!) hogy hogy van, mit csinál, aztán dobj fel egy egyszerű témát. ilyen az, hogy van-e háziállata, tesója, barátnőivel mit szokott csinálni... :))

Ha helyszínt keresel, ne mozi legyen! szerintem a mozi eléggé lapos helyszín lenne, mert ott nem sok mindent lehet csinálni. kivéve ha direkt hamarabb találkoztok és az csak egy záró program... inkább egy park vagy ha ahhoz hideg van, akkor egy kávézó.:) néz sokáig a szemébe, olyan elmélyülten. az mindig betesz a lányoknak! ;) de lehetőleg kerüld a volt kapcsolatokat, ne nagyon hozd szóba. ja és a lényeg, legyél udvarias vele, mindig! :)

2013. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!