Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ti hülyének vagy aranyos...

Fiuk! Ti hülyének vagy aranyosnak találnátok?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik egy fiú és azt találtam ki hogy valahogy ugy esek el hogy el tudjon kapni vagy az ölébe vagy nem tudom.. ti aranyosnak találnátok vagy bénának néznétek?

2013. nov. 22. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12 vagy mi ?
2013. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyenesen balf'sznak néznélek. Ez milyen debil ötlet már...
2013. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy elkapna? Szerintem butaság és ki tudja, lehet hogy még jól ki is nevetnek érte.
2013. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát szituációfüggõ de inkább ne mert rosszul is kijöhetsz belõle
2013. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el ha nem kap el, és felnyalod a betont :D Én úgy röhögnék hogy a bokám is nyálas lenne :D

Túl sok mesét néztél kislány! :D

2013. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 YuY ***** válasza:
89%

Nekem egyszer tetszett egy csaj a gimiben, a lengőajtó másik oldalán megpillantottam, kinyitottam volna neki az egyik szárnyát, de ő megoldotta a másikon az áthaladást, azaz megoldotta volna ha nem szorulok be a 2 közé...

A trükközés nem mindig jön be, vigyázz! :D

2013. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyelj én már régóta arra vágyom, hogy a buszon a köcsög sofőr olyat fékezzen, hogy valamelyik cuki, pici lány rám essen és megfoghassam. :D
2013. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Persze aranyosan esnél el csak ne, hogy arccal essél a betonon :D
2013. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem történt ilyen még nyolcadikosként :D Utaztunk valahova osztállyal, egyik lány hirtelen fékezésnél elvesztette az egyensúlyát, esett lefelé a lépcsőnél, és pedig ott álltam. Automatikusan elkaptam, jót röhögtünk rajta mindannyian :D
2013. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én tuti elkapnám, és beszélgetnék vele, hogy jól belémesett :D főleg hogy szingli vagyok.. :) 25/f
2013. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!