Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan írjak rá?...

Szerintetek hogyan írjak rá? Mit? Tetszik egy lány

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány. már élőbe is láttam de nem tudok odamenni hozzá ismerkedni mert mindig ott van vagy 4-5 barátnője és így nem lenne jó. facebookon szeretnék ráírni de nem tudom hogy mit írjak neki? mit írjak neki amivel el lehet indítani a beszélgetést? utána milyen témákról beszélgessünk hogy ne legyen kínos csönd?

2013. nov. 22. 08:14
 1/5 A kérdező kommentje:
16/f vagyok
2013. nov. 22. 08:15
 2/5 anonim válasza:
Kérdezd meg milyen napja volt. Dumáljatok a zenéről, ha van háziállata, az állatokról, stb. stb. stb. :)
2013. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó de mi legyen a kezdőmondat? ha az írom először hogy milyen napja volt akkor majd mondja hogy te meg mit akarsz?
2013. nov. 22. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szia!Hogy vagy?Neked van háziállatod?Hogy hívják?Mennyi idős?Szereted a sulit?Mi a kedvenc tantárgyad?Ki a kedvenc tanárod?Milyen zenéket szeretsz?" stb. :) ilyesmiket :DD
2013. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha egy suliba jártok akkor közös téma a tanárok kibeszélése:D

és úgy kezdd a beszélgetést, hogy szia:)

2013. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!