Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért megy el a kedvem az...

Miért megy el a kedvem az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Akárhány lánnyal kezdtem el ismerkedni,mindet meguntam.2-3 alkalom után,már nem voltam kíváncsi egyikükre sem és kedvem se volt velük találkozni.Egy darabig volt is miről beszélnünk,de aztán a témák is elfogytak és erőltetettnek éreztem az egészet.

Tényleg ennyire unalmasak a mai fiatalok,vagy nekem túl nagyok az elvárásaim?



2013. nov. 21. 20:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nekem olyan gondom nincs,hogy eldöntsem mivel akarok foglalkozni.Már van munkám és szakmám is.Legfeljebb továbbképezni akarom majd,mert még ha jól fizetőállásom is van,ez még mindig kevés ahhoz,hogy legyen egy anyagi alapom egy családhoz.Tudom,hogy nem csak pénz kell hozzá,de azért nem 40 évesen akarok eljutni oda,hogy apa legyek.

Néhány ismerősöm még azzal traktál,hogy ki kéne élnem magam,de egyáltalán nem vágyom rá.

2013. nov. 21. 21:40
 12/12 anonim válasza:

#6#8stbvagyok, visszanéztem :)


elhiszem, hogy sokan mondják... nekem is mindenki mondogatja, hogy még nem is kéne olyanokon gondolkoznom, hogy letelepedjek...de hát ha én így érzem, akkor mi van? nem fogom csak azért másként élni az életem, hogy a mostani társadalomnak feleljek meg és úgy csináljam, mint mindenki más, ha nekem az egyszer nem jó. valószínűsítem, te is így leszel vele :)

2013. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!